fbpx
Strona głównaSportKrok w stronę awansu do 2 ligi zrobiony. Jawor Mineral AZS wygrał...

Krok w stronę awansu do 2 ligi zrobiony. Jawor Mineral AZS wygrał pierwszy mecz

Siatkarze Jawor Mieneral AZS od zwycięstwa rozpoczęli turniej finałowy o awans do 2 ligi. W piątek pokonali Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej Anilana w Rakszawie.

W piątek siatkarze Jawor Mineral AZS rozpoczęli udział w turnieju finałowym o awans do 2 ligi. Do Żyrardowa przyjechały cztery zespoły, ale tylko najlepszy uzyska awans. W piątek odbyły się pierwsze mecze. Jawor Mineral AZS Częstochowa pokonał TKKF Anilana Rakszawa 3:1, a gospodarze LEN Żyrardów wygrała SMS Joker Piła 3:0.

W sobotę podopieczni trenera Roberta Szczerbaniuka zmierzą się z Jokerem Piła, a LEN Żyrardów zagra z TKKF Anilana Rakszawa. Wszystko wskazuje na to, że o awansie zadecyduje niedzielne spotkanie, w którym gospodarze z Żyrardowa zmierzą się z Jawor Mineral AZS Częstochowa.

– Cieszymy się z wygranej w pierwszym meczu – mówi prezes klubu Adam Stępniak. – To był dla nas trudny mecz. Naprawdę bałem się, że może być różnie. Mecz był zacięty. Nie było tak, że zwycięstwo łatwo nam przyszło. Mamy duże szanse na awans, ale trzeba pilnować się. Obserwujemy rywali i analizujemy ich grę. Mamy doświadczony zespół i walczymy dalej. W sobotę gramy z Piłą, ale najtrudniejszy mecz czeka nas w niedzielę z gospodarzami.

Jawor Mineral AZS Częstochowa – TKKF Anilana Rakszawa 3:1 (30:28, 25:22, 25:27, 25:19)

Krok w stronę awansu do 2 ligi zrobiony. Jawor Mineral AZS wygrał pierwszy mecz 1

Foto: Gazeta Regionalna/AK

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
deklaracja dotycząca źródła ciepła
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -