Koszykarze AZS Częstochowa zakończyli sezon w 2 lidze

W ostatnim meczu sezonu koszykarze 2-ligowego AZS Częstochowa przegrali w Hali Polonia z KK UR Bozzna Kraków i w tabeli zajęli ostatnie miejsce. Wszystko wskazuje na to, że częstochowianie w kolejnym sezonie będą grać w 3 lidze, chyba że zdobędą dziką kartę…

Już w pierwszej kwarcie rozstrzygnęły się praktycznie losy mecz. Goście z Krakowa wygrali 34:11. Druga część meczu też należała do rywali .Częstochowianie wygrali jedynie trzecią kwartę. W czwartej ponownie lepsi byli koszykarze KK UR Bozza, którzy wygrali cały mecz 97:62.

Dla koszykarzy AZS najwięcej punktów zdobył Filip Karczemny. Niestety, ale dla częstochowian był to ostatni mecz w obecnym sezonie w 2 lidze. Około 70 kibiców podziękowało po ostsatnim gwizdku sędziego częstochowianom za walkę…

AZS Częstochowa – KK UR Bozza Kraków 62:97 (11:34, 17:19, 20:19, 14:25)

AZS; F. Karczemny 15, F. Młynarczyk 11, D. Józefowski 9, W. Nogalski 9, D. Szulc 6, K. Hajduś 5, F. Sośniak 2, K. Ligęza 2, P. Łaszewski 0, T. Serwiak 0.