fbpx

Trener Rakowa Częstochowa Marek Papszun przed półfinałem Pucharu Polski w Łęcznej

– Musimy bardzo dobrze przygotować się do tego tematu, tak aby zagrać po raz trzeci z rzędu w finale – mówi trener Rakowa Marek Papszun przed środowym meczem w Łęcznej z Górnikiem, którego stawką jest awans do finału Pucharu Polski.

Piłkarze Rakowa zagrają w środę w Łęcznej z Górnikiem w półfinale Pucharu Polski. Trener Rakowa Marek Papszun mówi, że celem jest awans do finału i walka o obronę Pucharu Polski.

– Za nami jeszcze świeży mecz [w Warszawie z Legią – red.], ale już musimy myśleć o następnym – mówi trener Rakowa Marek Papszun. – W sumie to dobrze, bo po takim nieudanym spotkaniu mamy szansę na szybką rehabilitację i taki mamy zamiar. Jesteśmy po analizie meczu z Legią. Już się przygotowujemy do meczu z Łęczną. Jutro wyjeżdżamy. To jest bardzo ważne spotkanie. Jest to meczu półfinału Pucharu Polski, czyli krok od finału. Musimy bardzo dobrze przygotować się do tego tematu, tak aby zagrać po raz trzeci z rzędu w finale. I to jest duża sprawa. Na pewno będziemy o to walczyć w Łęcznej. Zdajemy sobie sprawę, że gramy u drużyny, która zmieniła trenera i punktuje bardzo dobrze. Jest mocno zdyscyplinowana i widać, że ta zmiana trenera wyszła gdzieś tam na dobre. Dlatego tak jak powiedziałem, musimy być lepiej przygotowani do meczu niż ostatnio.

MR-K, fot: AK

Partnerem relacji jest Fonex. Alarmy i monitoringi (www.fonex.pl)

Trener Rakowa Częstochowa Marek Papszun przed półfinałem Pucharu Polski w Łęcznej 2
Trener Rakowa Częstochowa Marek Papszun przed półfinałem Pucharu Polski w Łęcznej 3
Trener Rakowa Częstochowa Marek Papszun przed półfinałem Pucharu Polski w Łęcznej 4
Trener Rakowa Częstochowa Marek Papszun przed półfinałem Pucharu Polski w Łęcznej 5
Trener Rakowa Częstochowa Marek Papszun przed półfinałem Pucharu Polski w Łęcznej 6
Trener Rakowa Częstochowa Marek Papszun przed półfinałem Pucharu Polski w Łęcznej 7