fbpx
Strona głównaPolecaneCzęstochowianin Przemek Kossakowski w programie Kuby Wojewódzkiego

Częstochowianin Przemek Kossakowski w programie Kuby Wojewódzkiego

We wtorek 20 kwietnia gościem programu “Kuba Wojewódzki” był częstochowianin Przemek Kossakowski. Towarzyszyła mu ekipa programu “Down the Road”. Kto nie widział tego odcinka, może zobaczyć go w sieci.

„Down the road” to polska wersja belgijskiego formatu. Pierwszy sezon, który z entuzjazmem został przyjęty na polskim rynku, zmienił postrzeganie osób z zespołem Downa. W trakcie wyprawy bohaterowie skonfrontowali się z niesprawiedliwymi stereotypami i pokazali, że chcą żyć w pełnoprawny sposób.

Program emitowany na antenie TTV prowadził częstochowski dziennikarz, podróżnik i malarz Przemek Kossakowski. “Down the road” i sam prowadzący, tak spodobał się telewidzom, że przyznali mu Telekamerę 2021. 24. edycję plebiscytu zorganizował Tele Tydzień (o sukcesie pisaliśmy TUTAJ).

TTV zdecydował się na kontynuację programu i właśnie prezentuje drugi sezon. Tym razem bohaterowie „Down the road” przemierzą Chorwację i Grecję. Podczas telewizyjnej przygody uczą się przełamać własne bariery z dala od domu i rodziców.

W nowej serii  widzowie poznają szóstkę nowych bohaterów – Paulinę Ochocką, Paulę Rakowską, Paulinę Pigan, Adama Wdówkę, Janka Skibę oraz Szymona Grzecha.

Częstochowianin Przemek Kossakowski w programie Kuby Wojewódzkiego 1
Program “Kuba Wojewódzki” z udziałem Przemka Kossakowskiego i ekipy programu “Down the road” (fot. Wojciech Kurczewski/TVN)

Cała szóstka, oczywiście razem z Kossakowskim, gościła “na kanapie” w programie “Kuba Wojewódzki”. TVN wyświetlił ten odcinek we wtorek 20 kwietnia. Widzowie, którzy nie obejrzeli premierowego odcinka w terminie, mogą nadrobić zaległości. Wszystkie odcinki programu prezentuje platforma player.pl (można tam też zobaczyć “Down the road”). Powtórkę z udziałem w TVN można z kolei obejrzeć w sobotę, 24 kwietnia o godz. 1.20.

Zdjęcia z relację z udziału w programie Kossakowski zamieścił również na swojej facebookowej stronie – www.facebook.com/profile.php?id=100044529335302

ZS

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
deklaracja dotycząca źródła ciepła
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -