Koncert charytatywny

0
585

W najbliższą sobotę, 12 października w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się niecodzienne wydarzenie pod hasłem “Petarda”. Po raz drugi działający w Kłobucku Komitet Społeczny “Lepsze Jutro” organizuje koncert charytatywny, który ma pomóc chorym na powrót do zdrowia. Można przyjść, posłuchać dobrej muzyki, a przy okazji zrobić coś dobrego.
Tegoroczną beneficjentką środków finansowych zebranych podczas imprezy jest Wiktoria Mila. Cały dochód ze sprzedaży biletów-cegiełek przeznaczony jest na pokrycie kosztów leczenia, rehabilitacji oraz zakup specjalistycznego sprzętu, jaki potrzebny jest Wiktorii. Dwudziestolatka w styczniu tego roku uczestniczyła w wypadku drogowym, który miał miejsce na Rondzie Trzech Krzyży w Częstochowie. Dziewczyna doznała poważnych obrażeń mózgu i potrzebuje długiej oraz kosztownej rehabilitacji. Wiktoria walczy o powrót do normalnego życia, liczy się każda złotówka, więc organizatorzy “Petardy” zachęcają nie tylko do udziału w koncercie i kupna cegiełek, ale także udziału w licytacji gadżetów wystawionych na aukcję.

Koncert charytatywny 1


W sobotę w Miejskim Ośrodku Kultury w Kłobucku widzowie usłyszą największe hity zespołów: Sztywny Pal Azji, Chłopcy z Placu Broni oraz SKL Blues.
Koncert rozpocznie się o godzinie 18. Liczba miejsc na sali widowiskowej MOK-u ograniczona, więc warto wcześniej zadbać o wejściówki.
Przedsprzedaż biletów-cegiełek (cena min. 70 zł) odbywa się w firmie
A.U.F. “PROFIT” Tomasz Wałęga
Rynek im. Jana Pawła II nr 11,
tel: 503 134 154.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here