fbpx
Strona głównaKultura i rozrywkaPomysł na „Kolorowe urodzinki”

Pomysł na „Kolorowe urodzinki”

Zorganizowanie urodzin dla dziecka jest o niebo trudniejsze niż dla osoby dorosłej. Dziecku nie wystarczą życzenia, prezenty, zastawiony stół i grono ulubionych rówieśników. Co zrobić, żeby był to najszczęśliwszy dzień w roku? Najlepiej zorganizować kolorowe urodzinki!

Organizacja imprezy urodzinowej to spore wyzwanie, które często spędza rodzicom sen z powiek. Problemów jest wiele: od metrażu mieszkań czy domów po atrakcję oraz organizację czasu dla kolegów i koleżanek naszego ukochanego dziecka. Do tego – nie czarujmy się – nikt nie chce sprzątać po udanej imprezce. Z pomocą przychodzi tu firma „Kolorowo i bombowo – animacje, eventy, warsztaty”. Stoją za nią Aleksandra i Michał Szymczykowie, prywatnie rodzice trójki dzieci .

– Organizacją urodzin dla dzieci zajęliśmy się dziewięć lat temu, kiedy urodził się nasz pierwszy syn. Dzień jego urodzin był dla nas wielkim świętem – wspominają. – Chcieliśmy uczcić to w wyjątkowy sposób, zapewniając liczne atrakcje zarówno dla synka, jak i dla jego gości – dodają.

Pomysł na „Kolorowe urodzinki” 1
Kolorowe urodzinki

Własne doświadczenia wykorzystali skrzętnie. Wiedzieli już dobrze, co najbardziej lubią dzieci młodsze, starsze, młodzież, dorośli… – Pojawienie się na świecie naszych dwóch córeczek pozwoliło nam dopracować wszystkie szczegóły do perfekcji. Dla trójki naszych dzieci organizowaliśmy bowiem urodzinki z wybranym motywem przewodnim. Później nasze usługi świadczyliśmy dla naszych znajomych, przyjaciół i rodziny, aż w końcu przyszedł czas, by zająć się tym zawodowo – przyznają małżonkowie.

Mając trójkę dzieci w różnym wieku, wiedzą dobrze to, na co należy zwrócić uwagę, co jest aktualnie na topie i jakie atrakcje sprawią solenizantowi najwięcej przyjemności.

Pomysł na „Kolorowe urodzinki” 2
Kolorowe urodzinki

Kolorowe urodzinki – “kolorowo i bombowo”

Każde organizowane przez „Kolorowo i bombowo” wydarzenie jest personalizowane i zaplanowane wręcz z aptekarską dokładnością. – Posiadamy same sprawdzone pakiety, ale też uwzględniamy wszystkie sugestie rodziców. Cały czas dokładamy kolejne propozycje i poszerzamy swój warsztat pracy. Nasze własne dzieci są naszymi najlepszymi testerami. To ich opinie i zdanie bierzemy pod uwagę, organizując kolejną imprezkę. Kochamy to, co robimy, lubimy się bawić i sprawiać innym radość – mówią właściciele firmy – państwo Szymczykowie.

Pomysł na „Kolorowe urodzinki” 3
Kolorowe urodzinki

Motto, które przyświeca wszystkim ich działaniom brzmi: „Gdy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.

– Jako firma „Kolorowo i bombowo – animacje, eventy, warsztaty” dbamy o każdy szczegół, posiadamy autorskie drukowane zaproszenia dla małych gości, zapewniamy własną salę z wystrojem na wyłączność (ozonowaną przed i po każdej imprezce), zastawę, stoły, cudownych animatorów, dmuchańce, Bumper balle, Nerfy, autorskie warsztaty z eksperymentami, doświadczeniami, kosmetykami naturalnymi, Sensoplastyka®, robotyką, tańcami i innymi tematami przewodniki w tle – wyliczają atrakcje właściciele częstochowskiej firmy,

A co ze starszymi dzieciakami? Tu także „Kolorowo i bombowo” ma swoje sprawdzone patenty. Firma od kilku lat organizuje bowiem półkolonie i obozy dla dzieci w wieku od czterech do czternastu lat. – Wiemy dokładnie, co tygryski lubią najbardziej. Trudno wyobrazić sobie urodzinki dziecka bez takich atrakcji jak foto-budka, kolorowe warkoczyki, malowanie twarzy, brokatowe tatuaże, żywa maskotka, kolorowa wata cukrowa, popcorn czy fontanna czekoladowa. My mamy to wszystko. Jeśli chcecie byśmy zorganizowali fajną imprezkę w waszym domku, mieszkaniu, ogrodzie czy na działce zadzwońcie do nas. My wszystkim się zajmiemy. Kolorowe urodzinki to jest to, czego właśnie szukasz.

Pomysł na „Kolorowe urodzinki” 4
Kolorowe urodzinki

Koszt „Kolorowych Urodzinek” waha się od 36 do 49 zł za osobę, za 2-3 godziny zabawy.

-Jeśli taki wydatek jest dla rodziców zbyt duży, można pomyśleć o tym, by w ramach prezentów od rodziny dziecko otrzymało pieniądze, które przeznaczy na imprezkę dla przyjaciół. Po latach dzieci zapamiętają nie zabawki, które dostały, ale to, co przeżyły. Takie urodziny na pewno zapiszą się w ich pamięci. Co do rodziców, to również ich święto, mają więc prawo tego dnia usiąść, w spokoju napić się kawy, patrząc na uśmiechniętą buzię swojej pociechy i wiedząc, że organizację oddali w ręce profesjonalistów – mówią Aleksandra i Michał Szymczykowie.

Kontakt z firmą „Kolorowo i bombowo – animacje, eventy, warsztaty” możliwy jest pod numerami tel. 530 355 333 i 690 260 434.

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here