fbpx
Polontex - wietrzenie magazynów 2022
.td-header-rec-wrap{ width: 100%; min-height: 130px; }
Strona głównaBiznesKolejny najemca miejskiej hali Agencji Rozwoju Regionalnego w Częstochowie

Kolejny najemca miejskiej hali Agencji Rozwoju Regionalnego w Częstochowie

Kolejny najemca miejskiej hali Agencji Rozwoju Regionalnego w Częstochowie. Jest nim firma Thermal-Tech, działającą w branży budowlano-izolacyjnej. To drugie przedsiębiorstwo, które zdecydowało się skorzystać z tej oferty ARR.

Hala magazynowo-produkcyjna zlokalizowana w Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Częstochowie została oddana do użytku w czerwcu ubiegłego roku.

Do hali o powierzchni ponad 2,2 tys. m2, zlokalizowanej na działce przy ul. Ekonomicznej 5na “Skorkach”, pierwszy najemca  wprowadził się zaraz po oddaniu obiektu do użytku. To firma FKR Sales sp. z o.o. powiązana ze znaną na lokalnym rynku marką Zielona Energia.

Teraz decyzję na ulokowanie się w drugim segmencie obiektu  i wsparcie ze strony KSSE zdecydowała się firma Thermal-Tech, która świadczy usługi z zakresu izolacji ciepło- i zimnochronnych, akustycznych oraz ogniochronnych. Thermal-Tech jest także generalnym wykonawcą inwestycji budowlanych oraz producentem mieszkalnych domów modułowych.

Najemcy obiektu korzystają ze zwolnień w podatku dochodowym poprzez odliczenia w ramach poniesionych kosztów inwestycyjnych, w tym kosztów najmu.

Jak przypomina miasto, pierwsza hala zrealizowana przez miejską spółkę przy ul. Ekonomicznej – oddana pod koniec listopada 2017 r. – ma powierzchnię 3,2 tys. m2 i Agencja Rozwoju Regionalnego wynajmuje wszystkie 4 znajdujące się w niej segmenty (ta hala kosztowała ok. 9 mln zł brutto).

Rekrutacja Politechnika Śląska
WSPS
- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -
Rekrutacja Politechnika Śląska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here