fbpx
Strona głównaBezpieczeństwoCzęstochowa: kryminalni zabezpieczyli kolejne narkotyki, zanim te trafiły na rynek

Częstochowa: kryminalni zabezpieczyli kolejne narkotyki, zanim te trafiły na rynek

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową i pseudokibiców z Częstochowy po raz kolejny zabezpieczyli duże ilości narkotyków, zanim te trafiły na rynek. Za ich posiadanie został zatrzymany 35-latek, któremu teraz grozi do 10 lat więzienia.

We wtorek, 12 kwietnia kryminalni z Częstochowy zatrzymali 35-latka, który posiadał ponad 3,1 tys. działek dilerskich pochodnej mefedronu, 46 działek marihuany i ponad 200 działek efedryny. Oprócz narkotyków, stróże prawa znaleźli też wagę elektroniczną służącą do odmierzania porcji narkotyków.

Wnikliwa i skrupulatna analiza zebranych przez śledczych informacji, naprowadziła na trop mieszkańca Częstochowy, który w miejscu zamieszkania przechowywał znaczne ilości środków odurzających.

Prokurator częstochowskiej prokuratury przedstawił 35-latkowi zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków i objął go policyjnym dozorem. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni wcześniej, kryminalni również ujęli dilera, który wprowadziłby na rynek niemal 6,5 tys. działek dilerskich amfetaminy i metamfetaminy. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj.

LNŚ/KMP Częstochowa

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
deklaracja dotycząca źródła ciepła
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -