fbpx
Strona głównaBezpieczeństwoCzęstochowa: kolejny diler amfetaminy i metamfetaminy ujęty przez policję

Częstochowa: kolejny diler amfetaminy i metamfetaminy ujęty przez policję

Prawie 5,5 tys. działek dilerskich amfetaminy i 1 tys. porcji metamfetaminy nie trafi na rynek dzięki kryminalnym, którzy zatrzymali 44-letniego dilera. Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.

Kryminalni z Częstochowy w ubiegły piątek wpadli na trop 44-letniego mieszkańca Częstochowy, który w pomieszczeniach piwnicznych w centrum miasta przechowywał amfetaminę i metamfetaminę.

Nieumundurowany patrol policjantów zabezpieczył łącznie prawie 6,5 tys. działek dilerskich białego proszku. Dzięki działaniom mundurowych znaczna ilość narkotyków nie trafi na częstochowski rynek.

Decyzją sądu mężczyzna został objęty policyjnym dozorem i ma zakaz opuszczania miejsca stałego pobytu. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających 44-latkowi grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

częstochowscy kryminalni w ostatnim czasie schwytali także 22-letniego dilera w woj. warmińsko-mazurskiego, który przyjechał do Częstochowy, by handlować narkotykami. Policjanci znaleźli przy nim prawie 1,5 tys. działek dilerskich amfetaminy i mefedronu. Szczegóły znajdziesz tutaj.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
deklaracja dotycząca źródła ciepła
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -