„Kobiecość” w MDK w Częstochowie

0
761
kobiecosc2

W Salonie Sztuki Miejskiego Domu Kultury w Częstochowie odbędzie się wystawa fotografii Wioletty Dymidowskiej- Golec pn. „Kobiecość”.

Wioletta Dymidowska- Golec to absolwentka Lubelskiej Szkoły Fotografii. Wielokrotna zdobywczyni nagród i wyróżnień za swoje zdjęcia. Zdobyła I miejsce w konkursie „Wieś w obiektywie” 2020, uczestniczka i laureatka konkursu „Talenty fotograficzne Podkarpacia 2019”. W 2021 roku otrzymała wyróżnienie magazynu Vogue za zdjęcie aktowe.

Uczestniczyła w warsztatach fotoreportażu, które prowadził Jacek Szydłowski i Wojciech Jargiła. Lucjan Demidowski zagłębiał ją w historię fotografii, a pod czujnym okiem Zbigniewa Wójcika zdobywała arkana fotografii streetowej. Specjalizuje się w fotografii cyfrowej, ale jej główny obszar zainteresowań to fotografia plenerowa, portretowa, a także rodzinna.

Warsztat z mody, aktu i portretu doskonaliła u Pawła Totoro Adamca.

Dnia 18 marca 2021 roku, online odbędzie się wernisaż wystawy fotograficznej „Kobiecość” Wioletty Dymidowskiej- Golec, a w dniach 19.03-17.04.2021 w godzinach od 8:30 do 15:30 będzie można podziwiać fotografie na żywo, z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, w Salonie Sztuki Miejskiego Domu Kultury w Częstochowie przy ul. Łukasińskiego 50/68.

Wstęp darmowy. Wystawa przedstawia akt kobiecy, dlatego wstęp mają tylko osoby dorosłe!

kobiecosc
Fot. MDK w Częstochowie