Ostatnie Częstochowskie Kino Samochodowe w ramach Budżetu Obywatelskiego

0
1059

Stowarzyszenie Aktywna Częstochowa, Stowarzyszenie Częstokocham, Młodzieżowa Rada Miasta oraz Miejski Dom Kultury w Częstochowie zapraszają wszystkich zmotoryzowanych kinomaniaków na samochodowy seans filmowy.

Dzięki głosom oddanym przez mieszkanki i mieszkańców dzielnicy Stradom w ubiegłorocznym głosowaniu Budżetu Obywatelskiego projekcja filmowa dla zmotoryzowanych odbędzie się 31 października 2020 roku o godzinie 18:30 przy Siłowni Calypso Fitness na Stradomiu w Częstochowie.

Wyświetlony zostanie film z gatunku horror – „Krucyfiks”:

„Do więziennej celi trafia ojciec Dimitru, ksiądz, skazany za zabójstwo opętanej zakonnicy, nad którą sprawował egzorcyzmy. Jego sprawą interesuje się zdolna dziennikarka śledcza Nicole Rawlins… Nicole wyrusza w podróż do niewielkiego miasteczka w odległej Rumunii, gdzie miały miejsce tajemnicze zdarzenia. Na miejscu okazuje się, że sprawa jest jeszcze bardziej skomplikowana, niż wydawało się to na początku, a atmosfera zagęszcza się z każdą minutą” – cyt. filmweb.pl

Ostatnie Częstochowskie Kino Samochodowe w ramach Budżetu Obywatelskiego 1
Fot: filmweb.pl
filmweb.pl

Przybyłe auta będą ustawiane przez organizatorów, dlatego ważny jest wcześniejszy przyjazd na wydarzenie. Ilość miejsc parkingowych jest ograniczona.

W związku z sytuacją epidemiczną oraz mając na uwadze wytyczne Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego organizator spotkania informuje, iż każdy z uczestników przed wjazdem na teren wydarzenia będzie poddany bezdotykowemu mierzeniu temperatury, przeprowadzanemu przez obsługę kina.

W przypadku stwierdzenia u którejkolwiek osoby z samochodu temperatury powyżej 37 stopni Celsjusza osoba taka wraz ze współpasażerami nie zostanie wpuszczona na teren kina.

Organizatorzy proszą o przestrzeganie zasad w czasie seansu:

  • bezwzględny zakaz wysiadania z samochodu;
  • każdy z uczestników wydarzenia powinien mieć ze sobą maseczkę;
  • wyłączenie wszelkich świateł w samochodzie.

Również bardzo ważne! Dźwięk będzie nadawany przez fale radiowe. Na początku seansu wyświetlona zostanie częstotliwość, na którą należy ustawić radio samochodowe.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest całkowicie darmowe.

Ostatnie Częstochowskie Kino Samochodowe w ramach Budżetu Obywatelskiego 2
Fot: Event