fbpx
Strona głównaWiadomościCzęstochowa informacjeJurajski Produkt Roku. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 listopada

Jurajski Produkt Roku. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 listopada

Konkurs Jurajski Produkt Roku – mający promować produkty i usługi pochodzące z naszego regionu – organizuje Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 listopada.

Do udziału w XXIII Edycji Konkursu „Jurajski Produkt Roku” zapraszają Zarząd i Rada Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Częstochowie. Ideą jest stworzenie przedsiębiorcom z regionu możliwości promocji produktów i usług wyróżniających się jakością, innowacyjnością, niepowtarzalnością i wiarygodnością. Konkurs upowszechnia zasady rzetelnego prowadzenia działalności gospodarczej, wspiera i promuje lokalną przedsiębiorczość. Udział w nim to doskonala okazja do promocji firmy.

Jury przyzna nagrody w kategoriach: „e-technologie/innowacje/e-usługi”, „produkt bądź usługa budowlana”, „produkt przemysłowy”, „produkt rolno-spożywczy”, „produkt w dziedzinie ekologii/ochrony środowiska/odnawialnych źródeł energii”, „usługa”, „produkt inny”, „społeczna odpowiedzialność biznesu – etyka w biznesie” oraz „produkt inny – projekty indywidualne/rękodzielnictwo”.

Przewidziano także kategorie specjalne – „najlepsza firma rodzinna”, „najlepszy samorząd terytorialny roku” oraz „młodzi innowacyjni i przedsiębiorczy”.

Kartę zgłoszeniową można pobrać ze strony www RIPH – tak dostępny jest również regulamin konkursu.

Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 20 listopada w Biurze RIPH pod adresem Al. NMP 24 lok. 5; 42-202 Częstochowa. Kontakt: pod numerem tel 34 344 82 58 lub mailowo – izba@riph.eu.

Wręczenie nagród zaplanowano na 7 grudnia.  Gala odbędzie się w Hotelu Strzelnica Family Resort&Spa w Kochcicach. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wręczenie odznaczeń „Jurajskie Olimpy”.

red., mat. UM Częstochowy

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Nowa Deweloper - Mieszkania i domy w Częstochowie

Popularne

- Advertisment -Nowa Deweloper - Mieszkania i domy w Częstochowie