fbpx
Strona głównaSportJest duża szansa na wygraną Częstochowianki z Karpatami Krosno

Jest duża szansa na wygraną Częstochowianki z Karpatami Krosno

W sobotę w HSC siatkarki Częstochowianki podejmują Karpaty Krosno. To zespół z przedostatniej pozycji w tabeli. Dlatego częstochowianki mają szansę na zwycięstwo i 3 punkty.

Trwają rozgrywki w 1 lidze kobiet. Drużyny walczą o miejsca 1-4 szanse na awans. Siatkarki Częstochowianki grają ze zmiennym szczęściem. W 16 meczach wywalczyły 23 punkty i zajmują 9. pozycję.

Początek roku był udany dla częstochowianek. Podopieczne trenera Andrzeja Stelmacha wygrały trzy mecze pod rząd z wyżej notowanymi zespołami. Później przyszły dwie porażki: ze Stalą Mielec i przed tygodniem w Tarnowie. Z Tarnowa Częstochowianka wyjechała z 1 punktem, co też jest ważne. W sobotę częstochowianki będą mieć szansę na zwycięstwo i 3 punkty. Do Częstochowy przyjadą siatkarki z Krosna. Karpaty w 15 meczach zdobyły 13 punktów i zajmują przedostatnią 12. pozycję. Do Częstochowianki Karpaty tracą 10 punktów, dlatego to drużyna z Częstochowy będzie w sobotę faworytem. Trzeba jednak uważać, bo Karpaty w pierwszej rundzie dość nieoczekiwanie ograły zespół z Częstochowy.

Foto: Gazeta Regionalna/AK

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here