fbpx
Strona głównaPolecanePomóżmy pani Mariannie wrócić do normalnego życia

Pomóżmy pani Mariannie wrócić do normalnego życia

Życie 62-letniej pani Marianny Lange zmieniło się w jedną chwilę. W grudniu ubiegłego roku kobieta doznała udaru i została niemal całkowicie sparaliżowana. Od tej chwili zaczęła się je trudna walka o życie i powrót do zdrowia.

Pomóżmy pani Mariannie wrócić do normalnego życia 1

Leczenie i rehabilitacja kobiety są trudne. Wymagają czasu, ale także sporych pieniędzy. Rodzina pani Marianny nie jest w stanie sama pokryć wszystkich wydatków, jakie wiążą się z pielęgnacją unieruchomionej kobiety. Krewni i znajomi chorej rozpoczęli zbiórkę, ale sami nie dadzą rady zebrać potrzebnej sumy.

Dlatego na portalu zrzutka.pl uruchomili akcję pomocy dla pani Marianny.

Mama jest sparaliżowana od piersi w dół ,wymaga ciągłej rehabilitacji i opieki 24/7 – napisał na stronie internetowej syn chorej. – Poprzez rehabilitację ma szansę oby chociaż usiąść na wózku inwalidzkim. Mama choruje na nadciśnienie tętnicze,cukrzycę typu 2, dnę moczanową, osteoporozę. Doszły zmiany zwyrodnieniowe stawu kolanowego prawego oraz znacznego stopnia zmiany zwyrodnieniowo-dyskopatyczne całego kręgosłupa, że szpitala mama wróciła z zaawansowanymi odleżynami. W związku z licznymi chorobami miesięczne leczenie mamy jest dość kosztowne. Koszt leków to 400zł, wynajem specjalistycznego łóżka i materaca to 150zł, a koszt plastrów na odleżyny to 1260 złotych.

Jak wylicza rodzina, do tego dochodzą wydatki związane z zakupem pampersów dla dorosłych i innych środków pielęgnacyjno-higienicznych. Rodzina pani Marianny musiała także wydać pieniądze na adaptację pokoju na potrzeby stale leżącej pacjentki. Dlatego za naszym pośrednictwem bliscy pani Marianny proszą o pomoc. Szczegóły dotyczące zbiórki znajdują się na stronie:

https://zrzutka.pl/u5re89

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here