fbpx
Strona główna Polecane Jechała na podwójnym gazie i złamała zakaz przemieszczania się

Jechała na podwójnym gazie i złamała zakaz przemieszczania się

Za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu odpowie 56-letnia mieszkanka gminy Opatów. Kobieta jednego dnia została zatrzymana przez policję dwukrotnie.


Kierującą samochodem marki Renault kobietę zatrzymał patrol kłobuckiej drogówki. W trakcie kontroli okazało się, że mieszkanka Opatowa ma w organizmie prawie 2 promile alkoholu.
Kilka godzin później tę samą kierującą zatrzymał dzielnicowy. Tym razem badanie wskazało ponad 2 promile alkoholu w jej organizmie.


Mieszkanka gminy Opatów została zatrzymana przez kłobuckich policjantów i trafiła do policyjnego aresztu. Następnego dnia usłyszała zarzuty. Oprócz więzienia grozi jej wysoka grzywna i wieloletni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Jak się okazało, 56-latka była już wcześniej karana za jazdę po pijanemu.

Jechała na podwójnym gazie i złamała zakaz przemieszczania się 1

To jednak nie koniec kłopotów mieszkanki gminy Opatów. Zarówno podczas pierwszej, jak i drugiej kontroli 56-latka naruszyła przepisy dotyczące zakazu przemieszania się. Policjanci o zaistniałej sytuacji poinformowali Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Kłobucku, który nałożył na nią karę administracyjną.
(Źródło: KPP Kłobuck)

- Advertisment -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here