fbpx
Strona głównaKultura i rozrywkaJarmark św. Walentego w Częstochowie. Ofertę przedstawi kilkudziesięciu wystawców

Jarmark św. Walentego w Częstochowie. Ofertę przedstawi kilkudziesięciu wystawców

W piątek, 11 lutego rozpocznie się trzydniowy Jarmark św. Walentego. Stoiska królować będą w III Alei.

Pomysł na walentynkowy weekend? Jarmark wypełniony nie tylko smakołykami, ale i upominkami, które idealnie sprawdzą się podczas Święta Zakochanych. Jarmarkowo, specjalizujące się w organizacji jarmarków regionalnych w całej Polsce, znów odwiedzi Częstochowę. Trzydniowy Jarmark św. Walentego rozpocznie się w piątek, 11 lutego.

Jarmark św. Walentego w Częstochowie. Ofertę przedstawi kilkudziesięciu wystawców 1
fot. Pixabay

Stoiska wystawione będą w III Alei. Swój udział zapowiedziało kilkudziesięciu wystawców. Nie zabraknie licznych smakołyków. Zwiedzający będą mogli zakupić m.in. wędliny, chleby, miody, chałwy, sery z Podhala, nalewki, sery dojrzewające czy piwa kraftowe. Przewidziano również stoiska tematyczne oraz takie, oferujące artykuły prezentowe.

Jarmark św. Walentego w Częstochowie. Ofertę przedstawi kilkudziesięciu wystawców 2
fot. Pixabay

Częstochowę odwiedzą również rękodzielnicy. Zaprezentują np. ceramikę, srebrną biżuterię, obrazy, drewniane dekoracje, ręcznie szyte upominki dla dzieci czy dodatki odzieżowe.

Jarmark będzie czynny do niedzieli od godz. 10 do 19. Wydarzenie odbywać się będzie zgodnie z reżimem sanitarnym. Kontakt do organizatorów: [email protected], www.jarmarkowo.com.

ZS

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -