fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaSportJak widzą obecny sezon kibice Eltrox Włókniarza Częstochowa

Jak widzą obecny sezon kibice Eltrox Włókniarza Częstochowa

„Gazeta Regionalna” zaprosiła kibiców częstochowskiego Eltrox Włókniarza do nadsyłania swoich typów i dzielenia się swoimi opiniami przed zbliżającym się sezonem 2021 w PGE Ekstralidze. Wiadomo już, że pierwszy mecz Eltrox Włókniarz w Lublinie z Motorem został przełożony z powodu koronawirusa w drużynie gospodarzy z 3 kwietnia na 23 kwietnia. Dlatego inauguracja sezonu dla częstochowskich żużlowców ma nastąpić nie na wyjeździe tylko w Częstochowie 11 kwietnia. Częstochowskie „Lwy” mają podejmować Mistrza Polski i faworyta do wygrania tegorocznych rozgrywek Fogo Unię Leszno.

Jak sezon 2021 widzą kibice Eltrox Włókniarza? Poniżej publikujemy komentarze i typy na zakończenie sezonu 2021 w PGE Ekstralidze.

Łukasz Banaś

Jak widzą obecny sezon kibice Eltrox Włókniarza Częstochowa 1

W mojej ocenie to będzie bardzo trudny i nieprzewidywalny sezon. Wiemy już, że pierwsze mecze odbędą się bez kibiców i nad tym szczególnie ubolewam. Atmosfera tworzona przez kibiców na stadionie przy Olsztyńskiej jest wyjątkowa. Bardzo często sami zawodnicy podkreślają, że Kibice są dla nich bardzo ważni i potrzebni. Mam nadzieję, że ta nierówna walka z Pandemią szczególnie w Polsce, w końcu dobiegnie końca i będziemy mogli się cieszyć popisami naszych zawodników na żywo. Uważam jednak, że ten sezon może być największą szansą od lat na zdobycie upragnionego złota. Mamy młody zespół z wielkim potencjałem. Wierzę, że stać ich na zwycięstwa z najlepszymi.

Życzę Włókniarzowi, aby kontuzje i choroby ominęły zawodników, a jestem przekonany, że wtedy sprawią nam miłą niespodziankę 🙂

#TylkoWłókniarz. Pozdrawiam, Łukasz Banaś.

Jacek Krawczyk

Jak widzą obecny sezon kibice Eltrox Włókniarza Częstochowa 2

Włókniarz Częstochowa rozpoczyna kolejny sezon w Ekstralidze z przebudowanym składem i nowymi nadziejami na końcowy sukces. Jestem przekonany, że będziemy tą drużyną, która rzuci rękawice leszczyńskim Bykom i powalczy o złoty medal. Oczywiście nie można rozpoczynać sezonu od tzw. pompowania balonika, bo wiemy, że działa to źle na zawodników i atmosferę w drużynie.

Chciałbym, abyśmy powtórzyli wyjazdową formę z poprzedniego sezonu i uniknęli wpadek na własnym obiekcie, wówczas będziemy mogli ze spokojem oczekiwać awansu do play-off.

To trudny sezon dla klubów i kibiców z uwagi na pandemię Covid-19, co niestety ogranicza emocje do oglądania meczów przed TV. Obstawiam finał z Unią Leszno, ale oczywiście będę się cieszył
z każdego sukcesu i medalu Włókniarza czego szczerze naszym Lwom życzę w nadchodzącym sezonie.

Ze sportowym pozdrowieniem, Jacek Krawczyk

Radosław Panas

Jak widzą obecny sezon kibice Eltrox Włókniarza Częstochowa 3

Profesjonalnie zajmuję się siatkówką. Grałem, byłem trenerem, a teraz jestem dyrektorem sportowym w Exact Systems Norwid Częstochowa oraz trenerem. Ale w wolnych chwilach interesuję się innymi dyscyplinami sportu. Często z córką chodziłem na mecze żużlowców Włókniarza Częstochowa. W tym sezonie widzę ich w finale. Oto moje typy:

1. Leszno, 2. Częstochowa, Wrocław, 4. Gorzów, 5. Lublin, 6. Zielona Góra, 7. Toruń, 8. Grudziądz.

Typuje Adrian

 1. Fogo Unia Leszno
 2. Betard Sparta Wrocław
 3. Eltrox Włókniarz Częstochowa
 4. Stal Gorzów
 5. Falubaz Zielona Góra
 6. Motor Lublin
 7. Apator Toruń
 8. GKM Grudziądz

Typuje Małgorzata:

 1. Leszno, 2. Gorzów, 3. Wrocław, 4. Częstochowa, 5. Lublin, 6. Zielona Góra, 7. Toruń, 8. Grudziądz.

Typuje Artur:

 1. Leszno, 2. Wrocław, 3. Częstochowa, 4. Lublin, 5. Zielona Góra, 6. Gorzów, 7. Grudziądz, 8. Toruń.

Typuje Zuzanna

 1. Leszno, 2. Gorzów, 3. Częstochowa, 4. Zielona Góra, 5. Wrocław, 6. Toruń, 7. Lublin, 8. Grudziądz.

Typuje Marta

 1. Częstochowa, 2. Leszno, 3. Gorzów, 4. Wrocław, 5. Lublin, 6. Zielona Góra, 7. Toruń, 8. Grudziądz.

Tekst pochodzi z „papierowego” wydania „Gazety Regionalnej” z dnia 2 kwietnia 2021r.

Foto: Gazeta Regionalna/AK

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -