fbpx
Strona głównaKultura i rozrywkaIgor Kwiatkowski przywiezie do Częstochowy program "Tylko śmiech nas ocali". Zobaczymy go...

Igor Kwiatkowski przywiezie do Częstochowy program „Tylko śmiech nas ocali”. Zobaczymy go 26 listopada!

Już w niedzielę, 26 listopada częstochowską publiczność bawił będzie Igor Kwiatkowski. Artysta kabaretowy przywiezie swój nowy program „Tylko śmiech nas ocali”. Kto nie ma biletów, musi się pospieszyć, pozostało już ich niewiele!

Ceniony artysta kabaretowy Igor Kwiatkowski wraca z solowym, premierowym programem zatytułowanym „Tylko śmiech nas ocali”! To spektakl pełen zdziwienia nad światem, zaskoczenia codziennością i zdumienia, którego doświadczamy, obserwując rzeczywistość.

Igor Kwiatkowski przywiezie do Częstochowy program "Tylko śmiech nas ocali". Zobaczymy go 26 listopada! 1
Igor Kwiatkowski (mat. Adria Art)

Igor Kwiatkowski dał się poznać z występów w niezwykle popularnym kabarecie Paranienormalni i licznych programach telewizyjnych. Dzięki swojemu talentowi z powodzeniem powoływał do życia oryginalne i niezatarte postacie, takie jak Mariolka, Kryspin czy Jacek Balcerzak, których perypetie z zapartym tchem śledziła cała Polska!

-Choć życie bywa trudne, to śmiech może nas ocalić. Igor Kwiatkowski pokaże w swoim nowym programie, jak wiele radości może dostarczyć wnikliwa obserwacja otaczającego świata. „Świat kradnie polskie piosenki”, „Koniec Netflixa”, „Kobiety odnoszą liczne obrażenia” – to tylko kilka z tematów, z którymi zmierzy się artysta.
Talent i oryginalny styl to sceniczna wizytówka Igora Kwiatkowskiego, a spotkanie go na żywo nie może równać się z żadnym innym kabaretowym doświadczeniem! – zapowiada organizator wydarzenia Impresariat Adria Art.

Igor Kwiatkowski przywiezie do Częstochowy program "Tylko śmiech nas ocali". Zobaczymy go 26 listopada! 2
Igor Kwiatkowski (mat. Adria Art)

Igor Kwiatkowski wystąpi na scenie Filharmonii Częstochowskiej w niedzielę, 26 listopada o godz. 18. Bilety kosztują: 70, 90, 130 i 160 zł. Można je kupić za pośrednictwem strony bilety.adria-art.pl.

„Tylko śmiech nas ocali”

O tym, że warto bawić się z Kwiatkowskim, przekonują opinie widzów, którzy mieli okazję zobaczyć „Tylko śmiech nas ocali” m.in. w Raciborzu i Poznaniu. Oto one:

„Można roześmiać i zabawić publiczność bez wypowiedzenia ani jednego przekleństwa. Polecam.”

„Gość jest nie do podrobienia!! Jeden z lepszych w Polsce!!!”

Igor Kwiatkowski przywiezie do Częstochowy program "Tylko śmiech nas ocali". Zobaczymy go 26 listopada! 3
Igor Kwiatkowski (mat. Adria Art)

„Bardzo świetny występ, przez prawie 2 godziny cały czas śmialiśmy się. Polecam w 100% kabaret Igora Kwiatkowski, jest wspaniały, te ruchy, teksty z życia wzięte najlepsze. Dziękuję i na pewno pójdziemy kolejny raz.”

„Kreatywnie wykorzystana inteligencja w humorystyczny sposób przez Pana Igora sprawiła radość nie tylko mi ale i wszystkim obecnym! Świetnie się bawiłem.”

Więcej recenzji publiczności można przeczytać na adria-art.pl.

red.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Nowa Deweloper - Mieszkania i domy w Częstochowie

Popularne

- Advertisment -Nowa Deweloper - Mieszkania i domy w Częstochowie