fbpx

Holi Święto Kolorów w Kłobucku. 31 lipca szykuje się bardzo barwna impreza!

Już w sobotę, 31 lipca na terenie kłobuckiego Miejskiego Ośrodka Kultury (u. Targowa 1) odbędzie się Holi Święto Kolorów. Wstęp jest bezpłatny.

Na czym polega Holi Święto Kolorów? Podczas wyrzutów proszków nad głowami unosi się charakterystyczna barwna mgiełka. Opadając na ziemię, koloruje ona wszystko i wszystkich dookoła: włosy, buty, ubrana… Nie trzeba się jednak martwić, bo proszek jest hipoalergiczny i bez problemu spiera się z ubrań (strat więc nie będzie, choć wiadomo wybiegając się na imprezę, warto najlepsze ubrania zostawić w szafie). Dodajmy tu, że inspiracja do takiej zabawy wywodzi się aż z Indii i słynnego święta Holi.

Sobotnia impreza odbędzie się na terenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Kłobucku. Zaplanowano ją od godz. 14 do 18. wyrzuty kolorów planowane są co 30 minut.

Co przygotowali organizatorzy? Na uczestników czeka dziewięć kolorów proszków, kolorowa wata cukrowa, bazooki CO2, kolorowe okulary i strefa foodtruck. Do tego dojdą też pokazy, konkursy, animacje i nauka tańca. O dobry klimat zadbają zaś profesjonalni DJ-e.

Ze względów bezpieczeństwa na terenie imprezy obowiązuje zakaz wnoszenia własnych proszków. Szczegóły można znaleźć TUTAJ.

ZS

Czytaj także: “Kino dla Młodych” w Lublińcu. To seanse dla osób w wieku 14-20 lat