Juniorzy Bocar Włókniarz wygrali w półfinałowej rundzie DMPJ

We wtorek juniorzy Bocar Włókniarz startowali w I rundzie półfinału Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Częstochowianie ponownie okazali się najlepsi…

Bocar Włókniarz zdobył 46 punktów. Liderem częstochowskiej drużyny był Jakub Miśkowiak, który zdobył 15 punktów (3,3,3,3,3). 13 punktów dołożył Franciszek Karczewski (3,2,2,3,3). Bartłomiej Kowalski dołożył 12 punktów (2,3,3,2,2), a Kajetan Kupiec 6 „oczek” (1,1,2,2,w).

Drugie miejsce w zawodach wywalczyli juniorzy WTS Sparty Wrocław (34 punkty), trzecie Motor Lublin (25 punktów), a czwarte Unii Leszno II (13 punktów).

Warto zaznaczyć, że częstochowianie startowali bez Mateusza Świdnickiego. Częstochowianie są też jednym z głównych kandydatów do złotego medalu DMPJ…