Groźny pożar w Lublińcu. Na miejscu trwa akcja gaszenia

0
463

Dziś po godzinie 9:00 lubliniecka straż pożarna została poinformowana o pożarze, który zajął budynek gospodarczy w Lublińcu. Na miejscu trwa akcja gaszenia.

Do pożaru doszło na ulicy Droniowiczki w Lublińcu. Jak informują służby ogniem zajęła się stodoła na terenie gospodarstwa rolnego. Słup dymu widać z wielu kilometrów.

W pożarze ranna została jedna osoba. To mężczyzna, który wyprowadzał zwierzęta z palącej się obory. Prawdopodobnie złamał rękę.

Na miejsce zostało zadysponowane pogotowie ratunkowe oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, Ratownik 23 z Opola.

Groźny pożar w Lublińcu. Na miejscu trwa akcja gaszenia 1 Groźny pożar w Lublińcu. Na miejscu trwa akcja gaszenia 2 Groźny pożar w Lublińcu. Na miejscu trwa akcja gaszenia 3 Groźny pożar w Lublińcu. Na miejscu trwa akcja gaszenia 4 Groźny pożar w Lublińcu. Na miejscu trwa akcja gaszenia 5 Groźny pożar w Lublińcu. Na miejscu trwa akcja gaszenia 6 Groźny pożar w Lublińcu. Na miejscu trwa akcja gaszenia 7 Groźny pożar w Lublińcu. Na miejscu trwa akcja gaszenia 8

Fot: Lubliniec998

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here