fbpx
Strona głównaWiadomościCzęstochowa informacjeGaleria Jurajska świętuje 12. urodziny. Nie brakuje nawet i czarów

Galeria Jurajska świętuje 12. urodziny. Nie brakuje nawet i czarów

Trwają 12. urodziny Galerii Jurajskiej. W sobotę, 30 października można świętować je aż do godz. 21. Wśród atrakcji pokój zagadek i pokazy iluzjonistów z programu „Mam talent”.

Galeria Jurajska zorganizowała huczną imprezę – od piątku, 29 października świętowane są tam 12. urodziny centrum handlowego. Fetę wypełniają atrakcje zainspirowane światem magii, wróżb i Halloween. Dwanaście różnych atrakcji rozlokowano w trzech częściach centrum handlowego. Wśród nich jest m.in. specjalny pokój zagadek. Żeby się z niego wydostać trzeba będzie odnaleźć księgę czarów i wypowiedzieć odpowiednie zaklęcie.  Oprócz tego w centrum gości również wróżka. Chętni do poznania swojej przyszłości mogą zdecydować się na wróżbę z ręki, postawienie kart Tarota lub ocenę linii życia.

Gośćmi specjalnymi są natomiast finaliści programu „Mam talent”.  To grupa MultiVisual, która w swoich pokazach artystycznych łączy elementy współczesnej sztuki cyrkowej, iluzji z wykorzystaniem laserów oraz rekwizytów multimedialnych oraz Piotr Densiuk, autor książki „Busking – czyli pokazy uliczne”.

Z kolei najmłodszych zorganizowano konkurs na najlepsze przebranie halloween’owe, a także zabawy i zgadywanki z upominkami.  

– Tegoroczne urodziny wypełniamy dobrą zabawą i czarami, ale także halloween’owymi akcentami – zaznacza Violetta Dziubin-Łuszczyk, dyrektor marketingu Galerii Jurajskiej.  

“Świat przygody z odrobiną dreszczyku”

W tym samym czasie na terenie Galerii Jurajskiej odbywa się także inne, emocjonujące wydarzenie. W centrum można znaleźć atrakcje związane z Harrym Potterem. W specjalnie stworzonej strefie można pozować do zdjęcia 3D wskakując na kultową miotłę czarodzieja, a także zrobić sobie zdjęcie w przebraniu rodem z Hogwartu.   

– Świat, który w galerii stworzymy na dwunaste urodziny to świat przygody z odrobiną dreszczyku. Nie zapominamy bowiem, że w tym roku nasze urodziny zbiegają się z Halloween, zabawą, które jest niezwykle popularne dziś zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży – dodaje Dziubin-Łuszczyk.  

Z urodzinowych atrakcji można skorzystać 30 października od godz. 11 do 21. Ulokowano je na Małej i Dużej Rotundzie na poziomie +1 galerii, a także na alei przy RTV Euro AGD. Wstęp jest wolny.

ZS

Czytaj także: Zmiany w Galerii Jurajskiej. Pojawią się tu m.in. Ikea, HalfPrice, New Balance

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -