fbpx
Strona głównaSportGaleria Jurajska Częstochowianka rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu w 1 lidze kobiet

Galeria Jurajska Częstochowianka rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu w 1 lidze kobiet

Galeria Jurajska Częstochowianka już trenuje i przygotowuje się do nowego sezonu w I lidze. Zawodniczki spotkały się w poniedziałek na pierwszym treningu.

Siatkarki Galeria Jurajska Częstochowianka w poniedziałek, 3 sierpnia spotkały się na pierwszych zajęciach przygotowujących do nowego sezonu. Trenerzy Andrzej Stelmach i Anita Krzyczmonik na pierwszych zajęciach mieli 14 siatkarek. Był trening na siłowni, sesja zdjęciowa oraz popołudniowe zajęcia w Hali Sportowej Częstochowa, gdzie siatkarki Częstochowianki będą rozgrywać swoje ligowe mecze.

Trenerzy Galeria Jurajska Częstochowianki Andrzej Stelmach i Anita Krzyczmonik w składzie mają: Angelę Mroczek (przyjmująca), Kingę Wysokińską (libero), Izabelę Matyszczak (rozgrywająca), Agatę Pietrzkiewicz (przyjmująca), Wiolettę Lach (środkowa), Wiktorię Szumerę (atakująca), Zuzannę Szynkiel (przyjmująca), Magdalenę Ociepę (środkowa), Justynę Zych (rozgrywająca), Michalinę Sochaczewską (przyjmująca), Rozalię Hnatyszyn (przyjmująca), Magdalenę Piekarz (libero), atakującą Natalię Sidor oraz środkową Patrycję Jakubowską.

Rozgrywki w I lidze kobiet mają rozpocząć się 26 września.

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here