fbpx
Strona głównaSportKlub Sportowy Norwid Częstochowa przechodzi proces rebrandingu i ma nowy herb

Klub Sportowy Norwid Częstochowa przechodzi proces rebrandingu i ma nowy herb

Klub Sportowy Norwid Częstochowa przechodzi proces rebrandingu. Z początkiem sierpnia 2020 roku nastąpiła zmiana klubowego herbu na nowy. Od tej pory jedynym oficjalnym i pozostającym w użyciu będzie nowy emblemat. Poprzednio używany herb stanie się elementem bogatej historii i tradycji klubu.

Klub Sportowy Norwid Częstochowa występujący w I lidze pod nazwą Exact Systems Norwid Częstochowa przechodzi rebranding i ma nowy herb. Nowy emblemat zaprojektowany został przez Marka Osuchowskiego, który od października 2019 roku pełni funkcję koordynatora biura prasowego oraz mediów społecznościowych KS Norwid. – Herb klubu sportowego to największa świętość! Jednak idąc z duchem czasu i rozwoju jako w pełni profesjonalny klub, nie możemy stać w miejscu. Czas rozwoju sportowego musi iść w parze z rozwojem marketingowym, a w dobie wszechobecnego internetu identyfikacja wizualna jest rzeczą kluczową i budującą naszą pozycję zarówno wśród kibiców jak i potencjalnych partnerów biznesowych. Nowy emblemat wpisany w koło z „9” w centralnym jego punkcie, nawiązuje do tradycji i historii Norwida, która nierozerwalnie kojarzy się ze szkołą oraz kształceniem od lat całych pokoleń siatkarzy, którzy niejednokrotnie stawali się ważnymi ogniwami reprezentacji Polski – mówi koordynator biura prasowego i mediów społecznościowych Exact Systems Norwid Częstochowa Marek Osuchowski.

Proces rebrandingu rozpocznie się od 3 sierpnia 2020 i obejmie wszystkie elementy graficzne. W pierwszej kolejności nowy herb pojawi się na koszulkach meczowych, materiałach poligraficznych, kanałach mediów społecznościowych oraz stronie www.

Foto: KS Norwid Częstochowa

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here