fbpx

W Częstochowie odbędzie się finał konkursu FujiFilm Moment Street Photo Awards

Już w sobotę, 10 grudnia poznamy zwycięzców konkursu FujiFilm Moment Street Photo Awards, Wyniki zostaną ogłoszone podczas otwarcia wystawy w Ośrodku Promocji Kultury „Gaude Mater”.

Międzynarodowy konkurs FujiFilm Moment Street Photo zorganizowano już po raz czwarty. Wydarzenie powstało w celu promocji oraz wspierania fotografów działających w gatunku fotografii ulicznej. Konkurs adresowany jest do wszystkich fotografujących – profesjonalnie lub amatorsko. Za jego organizację odpowiadają Wydział Kultury, Promocji i Sportu Urzędu Miasta Częstochowy oraz Ośrodek Promocji Kultury „Gaude Mater”.

W tym roku wpłynęło 2 838 fotografii. Ocenili je Ania Kłosek, Karolina Trapp, Taras Bychko, Maciej Jeziorek i Wojciech Barczyński. Wyniki ich obrad poznamy w sobotę, 10 grudnia o godz. 18.

W Częstochowie odbędzie się finał konkursu FujiFilm Moment Street Photo Awards 2
FujiFilm Moment Street Photo Awards,

Wręczenie nagród połączone zostanie z otwarciem wystawy pokonkursowej. Zaprezentowanych zostanie 55 zdjęć 50 autorów reprezentujących Polskę, Turcję, Francję, Włochy, Sri Lankę, Ukrainę, Chile, Indonezję, Wielką Brytanię, Niemcy, Stany Zjednoczone, Tajlandię, Malezję, Australię, Wietnam, Norwegię, Kazachstan i Filipiny.

Potem wystawa będzie otwarta dla osób zwiedzających od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 19. Wstęp jest bezpłatny. Szczegóły: gaudemater.pl.

red.