fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaSportO kolejne zwycięstwo zagrają w sobotę siatkarze Exact Systems Norwida. Są obecnie...

O kolejne zwycięstwo zagrają w sobotę siatkarze Exact Systems Norwida. Są obecnie na 3. miejscu w tabeli 1 ligi!

Siódma kolejka spotkań w Tauron 1 lidze zaplanowana jest na sobotę. Exact Sstems Norwid zagra u siebie z KPS-em Siedlce. Mecz z uwagi na „czerwoną strefę” zostanie rozegrany bez udziału publiczności.

Exact Systems Norwid w 1 lidze ma już za sobą 5 rozegranych spotkań. Zdobył w nich 11 punktów co daje mu obecnie wysokie 3. miejsce w tabeli. W obecnej sytuacji epidemicznej kraju na tabelę trzeba jednak patrzeć ostrożnie, bo każda z drużyn ma rozegraną inną ilość spotkań. Lider Avia Świdnik ma już za sobą 6 spotkań, w których zdobyła 13 punktów, ale np. Politechnika Lublin czy sobotni rywal częstochowskich siatkarzy KPS Siedlce rozegrali tylko… 2 mecze!

KPS w 2 meczach zdobył 3 punkty. Pierwszy swój mecz przegrał, ale w minioną środę KPS wygrał w Strzelcach Opolskich z ZAKSĄ 3:0 i zasygnalizował dobrą formę.

Podopieczni trenera Piotra Lebiody w ciągu tygodnia wygrali dwa mecze. W ostatnią sobotę pokonali w Kluczborku Mickiewicza, a w środę wygrali w Sulęcinie z Olimpią. W zespole jest dobra atmosfera i częstochowscy siatkarze chcą powalczyć o wygraną z KPS-em.

Foto: Gazeta Regionalna

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -