fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaSportPrezes Michał Świącik namówił Jakuba Miśkowiaka na starty we Włókniarzu w 2021...

Prezes Michał Świącik namówił Jakuba Miśkowiaka na starty we Włókniarzu w 2021 roku. Blisko również jest Kacper Woryna

Jest już pewne, że Jakub Miśkowiak, będzie żużlowcem Eltrox Włókniarza również w sezonie 2021! To jeden z najlepszych juniorów w Polsce, a w 2021 roku może zdominować polskie „podwórko młodzieżowe”.

Prezes Eltrox Włókniarza spotkał się w środę z Jakubem Miśkowiakiem, który miał za sobą bardzo udany rok 2020. Junior Eltrox Włókniarza zdobywał medale na arenie krajowej jak i międzynarodowej. Przypomnijmy, że Miśkowiak w 2020 roku wywalczył dwa medale na arenie międzynarodowej. W Indywidualnych Mistrzostwach Europy Juniorów zdobył srebrny medal! W Drużynowych Mistrzostwach Świata Juniorów wywalczył złoto!. W finale IMŚ juniorów został sklasyfikowany na 7. pozycji.

Również w Polsce zdobywał medale. W finale Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorów wywalczył tytuł wicemistrza Polski. Na swoim koncie zawiesił też srebrne medale Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów oraz Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych.

Miśkowiak wygrał też prestiżowy i międzynarodowy turniej o Zlatą Stuhę w czeskich Pardubicach.

W Ekstralidze osiągnął średnią biegową 1,6. Nic więc dziwnego, że działacze Włókniarza czynili starania, aby Miśkowiak pozostał we częstochowskim klubie na trzeci sezon z rzędu.

Bardzo blisko Włókniarza jest też utalentowany żużlowiec Kacper Woryna. Jego ROW Rybnik spadł do I ligi i Woryna zapowiedział, że chce nadal jeździć w Ekstralidze. Najbliżej z Rybnika ma do… Częstochowy…

Prezes Eltrox Włókniarza cały czas myśli o silnym składzie na sezon 2021. Jeśli otworzy się oficjalne okienko transferowe kibice Włókniarza będą mogli spodziewać się pomyślnych wieści…

Foto: Archiwum Michała Świącika

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -