Dzieci narysują kartki, które pomogą ich rówieśnikom

0
118

Samorząd Radomska ogłosił wśród najmłodszych mieszkańców miasta konkurs na kartkę pocztową – “Pozdrowienia z Radomska”. Swoje prace drogą mejlową mogą nadsyłać przedszkolaki oraz uczniowie radomszczańskich szkół podstawowych. Nagrodzone pocztówki będą rozprowadzana w formie cegiełek przez lokalne organizacje zbierające fundusze na rzecz na dzieci chorych i niepełnosprawnych w mieście.


Jak informują organizatorzy, kartka ma nawiązywać do miasta – jego architektury, ludzi, kultury, przeszłości historycznej lub aktualnej roli i znaczenia miasta. Pracę można wykonać w dowolnej technice. Każdy uczestnik może nadesłać na konkurs tylko jedną pracę. Komisja konkursowa wyłoni laureatów w trzech kategoriach:
I – w grupie wiekowej do 6 roku życia;
II – uczniów szkoły podstawowej w wieku 7–10 lat;
III – uczniów szkoły podstawowej w wieku 11 – 15 lat.


Kartki należy przesłać drogą elektroniczną do 25 maja 2020 r. do godz. 15.30 na adres [email protected] (może to być skan lub zdjęcie pracy). Do wiadomości należy dołączyć wypełnione załączniki z refulaminu konkursu, który znajduje się na stronie internetowej Radomska.


Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w dniu 1 czerwca 2020 r. na stronie internetowej Miasta Radomska (www.radomsko.pl) oraz na facebooku (Radomsko Miasto Otwarte).
(Źródło: UM Radomsko)

(Fot. pixabay)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here