fbpx
Strona głównaSportDziałacze Exact Systems Norwida przedłużyli umowę z kolejnym siatkarzem

Działacze Exact Systems Norwida przedłużyli umowę z kolejnym siatkarzem

Zarząd Exact Systems Norwida kompletuje skład na następny sezon i chce by siatkarze mieli „czyste głowy” podczas zbliżających się play-off. Czwartym siatkarzem, który przedłużył umowę w częstochowskim klubie jest środkowy Jarosław Mucha.

Kadra Exact Systems Norwida na następny sezon w Tauron 1 Lidze lub… Plus Lidze nabiera kształtu. Siatkarze walczą o utrzymanie 4. miejsca przed play-off, a działacze budują skład na przyszły sezon. Czwartym zawodnikiem, który przedłużył kontrakt w Exact Systems Norwidzie jest środkowy Jarosław Mucha.

– Zdecydowałem się zostać w Norwidzie na dłużej ponieważ widzę, że klub z roku na rok organizacyjnie i sportowo prężnie się rozwija – mówi Jarosław Mucha w wywiadzie dla oficjalnej strony klubu ksnorwidczestochowa.pl – W Częstochowie czuję się świetnie, od zawsze panowała tu sprzyjająca atmosfera dla siatkówki. Traktuję to miasto jak swój drugi dom. Jestem dumny, że w kolejnym sezonie będę mógł dalej reprezentować częstochowski Norwid. Będzie to dla mnie czwarty sezon spędzony pod Jasną Górą.

Po Tomasz Kowalskim, Łukaszu Usowiczu i Tomaszu Kryńskim Jarosław Mucha jest czwartym siatkarzem częstochowskiego zespołu, który zdecydował się już przedłużyć kontrakt na następny sezon.

Działacze Exact Systems Norwida przedłużyli umowę z kolejnym siatkarzem 1

Foto: Gazeta Regionalna/AK

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here