We wtorek siatkarze Jawor Mineral AZS rozegrali zaległe spotkanie w Jaworznie z UKS Jedynką. Wygrali z łatwością 3:0 i odnieśli 18 zwycięstwo w sezonie.

Siatkarze lidera 1 ligi śląskiej Jawor Mineral AZS grali we wtorek w zaległym spotkaniu w Jaworznie. Podopieczni trenera Roberta Szczerbaniuka z łatwością wygrali 3:0.

Częstochowianie już w inauguracyjnej partii pokazali, kto będzie dyktował warunki. Wygrali pierwszego seta 25:14. Trener Robert Szczerbaniuk mógł sprawdzać podczas meczu różne ustawienia taktyczne. Drugiego seta Jawor Mineral AZS wygrał do 18, a trzeciego do 22.

Mistrzowie 1 ligi śląskiej siatkarze Jawor Mineral AZS odnieśli w Jaworznie 18 zwycięstwo w sezonie! 2

Częstochowianie w Jaworznie odnieśli 18 zwycięstwo w sezonie. Po 21 meczach mają na koncie 54 punkty i o 7 punktów wyprzedzają wicelidera KS Rudziniec.

Siatkarze Jawor Mineral AZS sezon w 1 lidze śląskiej zakończą w sobotę. Częstochowianie jadą do Pyskowic i zmierzą się z ostatnim w tabeli MKSR-em Pyskowice. Wszystko wskazuje na to, że AZS zakończy sezon z 19 zwycięstwami i tylko 3 porażkami usprawiedliwionymi tym, że zespół nie zawsze grał w podstawowym składzie…

UKS Jedynka Jaworzno – Jawor Mineral AZS Częstochowa 0:3 (14:25, 18:25, 22:25)