fbpx

Daj się oczarować – wesprzyj Ukrainę !

Ukraińska PRIME ORCHESTRA przyjeżdża do Częstochowy po koncertach w Niemczech, Czechach i Łotwie. 12 marca na scenie ACK „Politechnik” zaprezentuje o godz. 19.00 swój nowy program: FILM SYMPHO SHOW. Dochód z koncertów przeznacza na wsparcie armii ukraińskiej. Bilety do kupienia na  www.eventim.pl www.kupbilecik.pl

Daj się oczarować – wesprzyj Ukrainę ! 2
wesprzyj Ukrainę !

Film Sympho Show to wyjątkowe muzyczne widowisko, które zadziwia publiczność, zaskakuje rozmachem, różnorodnością i pozostawia po sobie najlepsze wspomnienia na długi czas! To ekscytująca podróż w świat kina, gdzie innowacyjne technologie estradowe, mocny dźwięk wysokiej jakości, dynamiczny pokaz świetlny, jasne efekty specjalne i duży ekran LED w formacie kinowym, w połączeniu dają widzowi niesamowite doznania z ekskluzywnym autorskim sympho-rockiem – wersjami ścieżek dźwiękowych najsłynniejszych kultowych filmów: “Harry Potter”, “Star Wars”, “Interstellar”, “Pirates of the Caribbean”, “Wednesday”, ”Flash Dance”, “Gladiator”, “Inception”, “Rocky”czy “Mission Impossible.

Korzystając z całego arsenału twórczego i technicznego, przez dwie godziny zespół tworzy niezrównaną atmosferę magii, szalonej dynamiki i blasku świata kina. W jego skład wchodzi około czterdziestu profesjonalnych muzyków orkiestrowych i wokalistów, ekspresyjny zespół rockowy, mistrz efektów dźwiękowych – DJ i niezwykle charyzmatyczny dyrygent.

Prime Orchestra wdarła się do przestrzeni muzycznej i koncertowej na fali jakościowo nowej muzyki ukraińskiej w 2014 roku. Innowacyjna crossoverowa orkiestra stworzyła niszę i od razu stała się liderem programów koncertowych typu symphoshow. Prime Orchestra tworzyła covery i mash-upy światowych hitów i ścieżek dźwiękowych w oryginalnych aranżacjach i pakowała je w jasną oprawę wizualną. Orkiestra stworzyła 20 programów, zagrała ponad 750 koncertów w różnych krajach świata.

Daj się oczarować – wesprzyj Ukrainę ! 3
Daj się oczarować – wesprzyj Ukrainę ! 4

Głównym celem PRIME ORCHESTRy jest poinformowanie ludności miast europejskich o agresji zbrojnej Federacji Rosyjskiej na Ukrainę, ściągnięcie dla napadniętego kraju pomocy ze strony krajów Zachodu oraz integracja kulturowa. Zespół koncertuje za granicą od maja 2022 roku, kiedy to ewakuowano muzyków z Charkowa. Podczas swoich występów artyści opowiadają europejskiej publiczności o swoich osobistych przeżyciach, okropnościach wojny, pokazują filmy, proszą o pomoc Ukraińcom i wyrażają wdzięczność wszystkim, którzy z tą pomocą śpieszą. Orkiestra pochodzi z Charkowa – Miasta Muzyki UNESCO, które od 24 lutego 2022 roku jest pod ciągłym ostrzałem Federacji Rosyjskiej.

TP