fbpx
Strona głównaPolecaneCzęstochowski magistrat wystawił namioty dla interesantów

Częstochowski magistrat wystawił namioty dla interesantów

Częstochowski magistrat wystawił namioty dla interesantów.

Przed budynkiem Urzędu Miasta Częstochowy przy ul. Waszyngtona stanęły trzy namioty. To na próbę. Miasto testuje, czy w dobie koronawirusa, gdy interesanci nie są normalnie wpuszczani do budynku i często muszą na dworze czekać na swoją kolej załatwienia sprawy, takie rozwiązanie zda w praktyce egzamin.

Częstochowski magistrat wystawił namioty dla interesantów 1

Tę lokalizację nie wybrano przypadkowo. To właśnie w tym gmachu mieszcząca się najczęściej odwiedzane wydziału magistratu, w których wydawane są dowody osobiste czy też dowody rejestracyjne pojazdów.

Namioty ustawiono, aby chroniły częstochowian odwiedzających magistrat przed wiatrem i deszczem. Czy zdadzą egzamin, wypowiedzą się sami zainteresowani, którzy mają być pytani o zdanie w tej sprawie.

O tym, jaki kształt ostatecznie przyjmie ostatecznie zabezpieczenie dla interesantów czekających przed budynkiem na załatwienie urzędowych formalności, zdecyduje, jak informuje magistrat, przeprowadzenie testów oraz sytuacja pogodowa.

Niestety sytuacja epidemiczna w kraju pogarsza się, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, iż urzędy nadal będą częściowo zamknięte dla interesantów i trzeba będzie pomyśleć o jakimś stałym rozwiązaniu ułatwiającym im wizytę w urzędzie także zimą.

(fot. UM Częstochowa)

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
deklaracja dotycząca źródła ciepła
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -