fbpx
Strona główna Sport Siatkówka Są trzy punkty dla siatkarzy Exact Systems Norwid. Pokonali ZAKSĘ. Damian Kogut...

Są trzy punkty dla siatkarzy Exact Systems Norwid. Pokonali ZAKSĘ. Damian Kogut miał nosa…

W trzecim meczu w Tauron 1 Lidze Exact Systems Norwid Częstochowa pokonał za 3 punkty Zaksę Strzelce Opolskie i odniósł drugie zwycięstwo w sezonie.

Piątkowe spotkanie Exact Systems Norwid z ZAKSĄ był wyrównane i mogło podobać się kibicom. Inauguracyjnego seta do 20 wygrali gospodarze, ale po dwóch partiach było już 1:1. W trzecim i czwartym secie kibice byli świadkami jeszcze bardziej wyrównanej walki. Na szczęście w końcówkach więcej zimnej krwi zachowali gospodarze, którzy wygrali dwa razy do 23 i po meczu mogli cieszyć się z drugiego w sezonie zwycięstwa i pierwszych trzech punktów wywalczonych w meczu.

Przed meczem nosa co do wyniku miał przyjmujący Damian Kogut z Exact Systems Norwida, który w rozmowie z Markiem Osuchowskim z Biura Prasowego Exact Systems Norwida przyznał: – Liczę, że zapewnimy kibicom dobre widowisko i komplet punktów zostanie w hali przy ulicy Jasnogórskiej.

Exact Systems Norwid Częstochowa – ZAKSA Strzelce Opolskie 3:1 (25:20, 20:25, 25:23, 25:23)

Exact Systems Norwid: Kowalski, Kogut, Mucha, Kryński, Cieślik, Usowicz, Wasilewski (libero) – Walczak, Kopyść, Franczak.

Foto: Gazeta Regionalna

- Advertisment -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here