Są trzy punkty dla siatkarzy Exact Systems Norwid. Pokonali ZAKSĘ. Damian Kogut miał nosa…

W trzecim meczu w Tauron 1 Lidze Exact Systems Norwid Częstochowa pokonał za 3 punkty Zaksę Strzelce Opolskie i odniósł drugie zwycięstwo w sezonie.

Piątkowe spotkanie Exact Systems Norwid z ZAKSĄ był wyrównane i mogło podobać się kibicom. Inauguracyjnego seta do 20 wygrali gospodarze, ale po dwóch partiach było już 1:1. W trzecim i czwartym secie kibice byli świadkami jeszcze bardziej wyrównanej walki. Na szczęście w końcówkach więcej zimnej krwi zachowali gospodarze, którzy wygrali dwa razy do 23 i po meczu mogli cieszyć się z drugiego w sezonie zwycięstwa i pierwszych trzech punktów wywalczonych w meczu.

Przed meczem nosa co do wyniku miał przyjmujący Damian Kogut z Exact Systems Norwida, który w rozmowie z Markiem Osuchowskim z Biura Prasowego Exact Systems Norwida przyznał: – Liczę, że zapewnimy kibicom dobre widowisko i komplet punktów zostanie w hali przy ulicy Jasnogórskiej.

Exact Systems Norwid Częstochowa – ZAKSA Strzelce Opolskie 3:1 (25:20, 20:25, 25:23, 25:23)

Exact Systems Norwid: Kowalski, Kogut, Mucha, Kryński, Cieślik, Usowicz, Wasilewski (libero) – Walczak, Kopyść, Franczak.