Częstochowska policjantka z sukcesem w Ultramaratonie Annogórskim

Sierżant sztabowa Agnieszka Czyżewska w częstochowskiego garnizonu policji odnotowała kolejny sukces w swojej karierze biegaczki. Funkcjonariuszka z powodzeniem wystartowała w Ultramaratonie Annogórskim.

Policjantka pokonała dystans 50 km w czasie 5 godzin i 18 minut i jako pierwsza w kategorii kobiet zdobyła Górę Świętej Anny. W ogólnej klasyfikacji Ultramaratonu Annogórskiego, na 116 uczestników częstochowska policjantka na linię mety, czyli na najwyższe wzniesienie Wyżyny Śląskiej Górę św. Anny wbiegła na 20. pozycji.

Na starcie biegu stanęło 375 osób, które miały do pokonania dystans 21, 30 lub 50 kilometrów. Na dystansie 50 kilometrów biegło 116 zawodników, w tym częstochowska policjantka.
Agnieszka Czyżewska pokonała wybrany dystans w czasie 5 godzin 18 minut i wbiegła na linię mety jako pierwsza w kategorii kobiet.

Gratulujemy sukcesu i życzymy sukcesów w kolejnych biegach.