fbpx
Strona głównaPolecaneCzęstochowska policja zatrzymała 4 dilerów narkotyków

Częstochowska policja zatrzymała 4 dilerów narkotyków

Częstochowska policja zatrzymała 4 dilerów narkotyków. Wartość zarekwirowanych środków odurzających, to blisko 30 tysięcy złotych.

Częstochowska policja zatrzymała 4 dilerów narkotyków 1

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie przejęli w sumie ponad 4 tysiące działek dilerskich narkotyków i 43 sztuki tabletek extasy.

W ciągu zaledwie 3 dni funkcjonariusze z grupy do spraw zwalczania przestępczości pseudokibiców zatrzymali 5 osób, które posiadały przy sobie narkotyki.

Częstochowska policja zatrzymała 4 dilerów narkotyków 2

Zabezpieczyli łącznie 2,3 tys. działek dilerskich metamfetaminy, 1,5 tys. działek amfetaminy, 100 działek dilerskich marihuany, 170 działek haszyszu i 43 tabletki ecstasy – informuje KMP w Częstochowie. – Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków to około 30 tys. złotych.

W sumie w związku z podejrzeniem handlu narkotykami zatrzymano: 24-letniego mieszkańca gminy Mykanów za posiadanie marihuany i metaamfetaminy, 25-latka z Częstochowy, który miał przy sobie znaczne ilości metamfetaminy, którą handlował, a także 21-letnią częstochowiankę. Wśród zatrzymanych w związku z handlem środkami odurzającymi znalazł się ponadto 25-letni mieszkaniec powiatu kłobuckiego. Mężczyzna w miejscu zamieszkania posiadał znaczne ilości różnego rodzaju narkotyków – w tym m.in. haszysz, amfetaminę, marihuanę i tabletki ecstasy.

Za posiadanie narkotyków i ich uprawę grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat, natomiast za posiadanie znacznej ich ilości można trafić do więzienia nawet na 10 lat. Taka sama kara czeka osobę, która w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej udziela je innej osobie, przypomina policja.

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here