fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaSportKlub Sportowy Częstochowianka organizuje... I Memoriał im. Lecha Kaczyńskiego

Klub Sportowy Częstochowianka organizuje… I Memoriał im. Lecha Kaczyńskiego

Dwa turnieje siatkarskie im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego dla pań i panów odbędą się pod koniec grudnia w Częstochowie. Żeński zorganizuje KS Częstochowianka, a męski Exact Systems Norwid.

Częstochowianka I Memoriał im. Lecha Kaczyńskiego zorganizuje 28 i 29 grudnia. Zagrają w nim cztery zespoły. Oprócz częstochowianek zaprezentują się też dwa zespoły z Tauron Ligi: Volley Wrocław i Joker Świecie oraz 1-ligowy Płomień Asotra Sosnowiec.

W poniedziałek o godz. 12 siatkarki Częstochowianki zmierzą się w półfinale z Jokerem Świecie, a o godz. 15:30 Volley Wrocław zagra z Płomieniem Sosnowiec.

We wtorek o godz. 10:30 odbędzie się mecz o 3. miejsce między przegranymi zespołami z poniedziałkowych półfinałów, a na godz. 12:30 planowany jest mecz finałowy.

Przypomnijmy, że we wtorek, 29 grudnia w Częstochowie rozpocznie się męski siatkarski turniej im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. O godz. 17:30 w hali Norwida Exact Systems Norwid zmierzy się z MKS-em Będzin z Plus Ligi, a w drugim meczu półfinałowym rozegranym w ramach spotkania Plus Ligi PGE Skra Bełchatów zagra w Bełchatowie z Cerrad Enea Czarni Radom. 30 grudnia o godz. 15 rozpocznie się w hali Norwida mecz o 3. miejsce, a na godz. 17:30 planowany jest finał między zwycięzcami z wtorkowych półfinałów.

Turnieje odbędą się bez udziału publiczności.

Klub Sportowy Częstochowianka organizuje... I Memoriał im. Lecha Kaczyńskiego 1

Foto: Materiał prasowy Częstochowianki

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -