Czas na decyzję

0
207

Ruszyło głosowanie na projekty w ramach V edycji Budżetu Partycypacyjnego. Mieszkańcy Myszkowa mogą popierać projekty zakwalifikowane do realizacji Budżetu Obywatelskiego drogą elektroniczną za pomocą interaktywnego formularza dostępnego na stronie www.twojbudzet.miastomyszkow.pl
Głosowanie zakończone zostanie tuż przed północą 9 października.

Czas na decyzję 1


Do udziału w głosowaniu mają prawo mieszkańcy Myszkowa. Każdy mieszkaniec ma prawo głosować na wybrany projekt. W głosowaniu można wziąć udział tylko jeden raz, wskazując tylko jedno zadanie.
Aby oddać głos na wybrane zadanie, trzeba podać następujące dane: imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL oraz numer telefonu, na który zostanie wysłane hasło jednorazowe celem weryfikacji prawa do udziału w głosowaniu. Hasło jednorazowe wysłane na numer telefonu może być wykorzystane tylko raz. Na pojedynczy numer telefonu może zostać wysłane maksymalnie 5 haseł jednorazowych.
Kto nie ma dostępu do internetu w domu, może zagłosować w Urzędzie Miasta Myszkowa. W godzinach pracy urzędu udostępnione zostanie dodatkowe, publiczne miejsce wyposażone w środki techniczne umożliwiające oddanie głosu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here