fbpx

Brutalne pobicie 62-latka

 

 

22-latek podejrzany o pobicie ze szczególnym okrucieństwem został zatrzymany przez policjantów z częstochowskiej policji. Pokrzywdzony był bity i kopany, doznał poważnych obrażeń, w tym złamania nogi. Wszystko dlatego, że ten zwrócił mu uwagę na temat jego niewłaściwego zachowania w miejscu publicznym. Agresor usłyszał już zarzut, a prokurator zadecydował o objęciu go policyjnym dozorem.

Kilka dni temu oficer dyżurny z komisariatu I w Częstochowie otrzymał zgłoszenie interwencji na skwerku przy ulicy Focha. Jak ustalili śledczy, 62-latek został zaatakowany, bo zwrócił młodemu mężczyźnie uwagę, aby ten nie załatwiał swojej potrzeby fizjologicznej pod drzewem. 22-latek wpadł w szał. Bił i kopał pokrzywdzonego po całym ciele. Na szczęście zareagowali przypadkowi świadkowie, którzy odciągnęli agresora i wezwali pomoc. 62-latek został przewieziony do szpitala, a agresor do policyjnej celi. Zatrzymany miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu.
Po wytrzeźwieniu został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej Częstochowa-Północ, gdzie usłyszał zarzut uszkodzenia ciała. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru.

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here