Bolesna lekcja koszykówki. Lider zbyt silny dla koszykarzy AZS Częstochowa

Koszykarze AZS Częstochowa przegrali w sobotę w Hali Polonia z liderem Polonią Bytom aż 57:120…

O meczu koszykarzy AZS Częstochowa z liderem Polonią Bytom można napisać w skrócie, że odbywał się do jednego kosza. Goście już po pierwszej kwarcie odskoczyli na 20 punktów. Jedynie druga kwarta była wyrównana i zakończona zwycięstwem AZS 23:22.

Po przerwie koszykarze Polonii ponownie grali swoją koszykówkę i ostatecznie wygrali różnicą aż 63 punktów…

W drużynie gospodarzy najwięcej punktów rzucił Dawid Józefowski, który rzucił 19 punktów.

AZS po 12 meczach mają na koncie 16 punktów (4 wygrane, 8 porażek) i zajmują 10. pozycję w tabeli 3 grupy 2 ligi.

AZS Częstochowa – BS Polonia Bytom 57:120 (14:34, 23:22, 9:37, 11:27)

AZS: D. Józefowski 19, M. Majcherek 13, P. Łaszewski 8, P. Młynarczyk 5, T. Nogalski 4, D. Rak 3, S. Spychała 2, M. Boruc 2, K. Ligęza 1, D. Szulc 0, K. Hajduś 0.