Żużlowcy Bocar Włókniarz ze srebrnymi medalami Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów

Zespół Bocar Włókniarza wywalczył na torze w Zielonej Górze tytuł wicemistrzów i srebrne medale Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów.

Bocar Włókniarz za rywali miał juniorów: Falubaz Zielona Góra, MrGarden GKM Grudziądz i łotewski Lokomotiv Daugavpils. W turnieju najlepiej radzili sobie juniorzy Falubazu, którzy zdobyli 39 punktów i wywalczyli złote medale. Drugie miejsce w Polsce zajął Bocar Włókniarz, którego reprezentowali: Jakub Miśkowiak, Mateusz Świdnicki, Bartosz Kowalski i Kamil Król. Na najniższym stopniu podium stanęli Łotysze, a czwarte miejsce zdobył GKM.

W ekipie Bocar Włókniarza najlepiej punktował Jakub Miśkowiak, który w pięciu startach zdobył 13 punktów (3,3,1,3,3). 13 punktów zdobył również Bartosz Kowalski (2,3,3,3,2). Z 10 punktami finał zakończył Mateusz Świdnicki (2,3,21,2), a Kamil Król niestety nie zdobył ani jednego punktu.