fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaWiadomościI Częstochowski Bieg Morsa "Mokre Gacie". Zapisy trwają!

I Częstochowski Bieg Morsa „Mokre Gacie”. Zapisy trwają!

To propozycja dla biegaczy i morsów: 20 listopada odbędzie się I Częstochowski Bieg Morsa „Mokre Gacie”. Kto chce wziąć w nim udział, może się zgłaszać.

I Częstochowski Bieg Morsa „Mokre Gacie” to nowość wśród rekreacyjnych propozycji w naszym mieście. Na wydarzenie zaprasza Stowarzyszenie PR Morsświry.

Wydarzenie odbędzie się 20 listopada 2021 r. Trasa biegu prowadzi przez Park Lisiniec – 5 km (to trzy pętle wokół zbiorników wodnych – Adriatyk i Bałtyk oraz trzy sekcje wodne w Adriatyku). Miejsce startu, a także biuro zawodów będzie zlokalizowane na plaży obok restauracji LaPlaya (ul. Kordeckiego 99).

Zainteresowani udziałem biegacze i morsy mogą się już zgłaszać! Elektroniczne zapisy trwają do 13 listopada i można wziąć w nich udział za pośrednictwem strony dostartu.pl (tam znajdziemy też regulamin biegu). Cena pakietu wynosi 49 zł (po rejestracji należy dokonać wpłaty na podane konto). Istnieje także możliwość zapisów w dniu zawodów, wtedy cena za udział wynosi 79 zł.

I Częstochowski Bieg Morsa "Mokre Gacie". Zapisy trwają! 1
I Częstochowski Bieg Morsa „Mokre Gacie” mat. organizatorów)

-Zapewniamy elektroniczny pomiar czasu na trasie. Uczestnicy są zobowiązani do przymocowania chipa do buta (przewlec przez sznurówki) lub do nogi nad kostką (opaską otrzymaną w biurze zawodów) – wyjaśnia Arkadiusz Niedziółka, prezes Stowarzyszenia PR Morsświry.

I Częstochowski Bieg Morsa „Mokre Gacie” będzie pierwszym wydarzeniem, które rozpocznie cykl biegów Korony „ICE Runnera”.

-O kolejnych wydarzeniach będziemy informować w najbliższym czasie. Nie możesz być z Nami 20 listopada? Chcesz zawalczyć o Koronę „ICE Runnera”? Nic prostszego, zapisz się na bieg wirtualny. Możesz odbyć go w każdym miejscu na świecie – dodaje prezes Niedziółka.

Link do zapisów i regulaminu biegu wirtualnego można znaleźć TUTAJ.

ZS

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -