fbpx
Strona głównaZdrowieBezpłatne szczepienia przeciw grypie. Częstochowianie mający powyżej 65 lat mogą się zgłaszać

Bezpłatne szczepienia przeciw grypie. Częstochowianie mający powyżej 65 lat mogą się zgłaszać

Z miejskiego programu szczepień przeciw grypie mogą skorzystać mieszkańcy Częstochowy powyżej 65. roku życia i dzieci do lat 18, chore na schorzenia przewlekłe i nowotworowe oraz przedszkolaki.

O miejskim programie szczepień przeciw grypie już pisaliśmy. „Szczepienia ochronne przeciw grypie dla mieszkańców Częstochowy z grup szczególnego ryzyka na lata 2014-2018-kontynuacja programu na lata 2019-2023” to bezpłatny program polityki zdrowotnej, którego głównym celem jest zapobieganie zachorowaniom na grypę wśród mieszkanek i mieszkańców Częstochowy oraz popularyzacja szczepień.
Beneficjenci programu są mieszkanki i mieszkańcy Częstochowy w wieku powyżej 65. roku życia oraz dzieci do lat 18, chore na schorzenia przewlekłe i nowotworowe. Z programu mogą skorzystać również dzieci uczęszczające do częstochowskich przedszkoli.

Zainteresowani mogą się jeszcze zgłaszać. Na bezpłatne szczepienia zaprasza Przychodnia Lekarska „Północ” przy ul. Andersa 12. Przed wizytą należy umówić się telefonicznie – tel. 34 362 44 94, 660 781 815. Szczepienia wykonywane są od poniedziałku do piątku od godz. 10 do 17.30.

ZS

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -