Bezpieczny wypoczynek na łonie natury. “Uroczysko Połomja” w Żarkach zaprasza

0
344

Luksusowe apartamenty, piękny ogród, miejsca do wypoczynku na świeżym powietrzy, rowery, plac zabaw, a nawet ścieżki w prywatnym lesie na wyłączność, to i więcej atrakcji czeka na gości “Uroczyska Połomja” w Żarkach. To kolejne miejsce do wypoczynku, które przed wakacjami powstało w tej części Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Bezpieczny wypoczynek na łonie natury. "Uroczysko Połomja" w Żarkach zaprasza 1 Bezpieczny wypoczynek na łonie natury. "Uroczysko Połomja" w Żarkach zaprasza 2 Bezpieczny wypoczynek na łonie natury. "Uroczysko Połomja" w Żarkach zaprasza 3 Bezpieczny wypoczynek na łonie natury. "Uroczysko Połomja" w Żarkach zaprasza 4 Bezpieczny wypoczynek na łonie natury. "Uroczysko Połomja" w Żarkach zaprasza 5 Bezpieczny wypoczynek na łonie natury. "Uroczysko Połomja" w Żarkach zaprasza 6 Bezpieczny wypoczynek na łonie natury. "Uroczysko Połomja" w Żarkach zaprasza 7 Bezpieczny wypoczynek na łonie natury. "Uroczysko Połomja" w Żarkach zaprasza 8 Bezpieczny wypoczynek na łonie natury. "Uroczysko Połomja" w Żarkach zaprasza 9 Bezpieczny wypoczynek na łonie natury. "Uroczysko Połomja" w Żarkach zaprasza 10 Bezpieczny wypoczynek na łonie natury. "Uroczysko Połomja" w Żarkach zaprasza 11 Bezpieczny wypoczynek na łonie natury. "Uroczysko Połomja" w Żarkach zaprasza 12 Bezpieczny wypoczynek na łonie natury. "Uroczysko Połomja" w Żarkach zaprasza 13 Bezpieczny wypoczynek na łonie natury. "Uroczysko Połomja" w Żarkach zaprasza 14 Bezpieczny wypoczynek na łonie natury. "Uroczysko Połomja" w Żarkach zaprasza 15 Bezpieczny wypoczynek na łonie natury. "Uroczysko Połomja" w Żarkach zaprasza 16 Bezpieczny wypoczynek na łonie natury. "Uroczysko Połomja" w Żarkach zaprasza 17 Bezpieczny wypoczynek na łonie natury. "Uroczysko Połomja" w Żarkach zaprasza 18 Bezpieczny wypoczynek na łonie natury. "Uroczysko Połomja" w Żarkach zaprasza 19 Bezpieczny wypoczynek na łonie natury. "Uroczysko Połomja" w Żarkach zaprasza 20


Gospodarstwo agroturystyczne „Uroczysko Połomja” położone jest na leśnej działce, stanowiącej część dawnej osady młyńskiej „Tenderowizna” w Żarkach. Gospodarstwo, przez które przepływa rzeka Leśniówka, liczy 35 ha. Na jego terenie znajdują się cztery stawy oraz prywatny las.


Jak zachęcają właściciele tego ośrodka, “Uroczysko Połamja” to idealne miejsce na wakacje w dobie koronawirusa. Duża przestrzeń i usytuowanie apartamentów daje bowiem możliwość zapewnienia gościom bezpieczny dystans od pozostałych turystów.


Do dyspozycji gości gospodarze oddali cztery apartamenty, łącznie 16 miejsc noclegowych. Każdy apartament jest gustownie urządzony, ma w pełni wyposażoną kuchnią, swój taras z meblami wypoczynkowymi oraz grillem z widokiem na park lub stawy. Dla rodzin z małymi dziećmi przygotowano łóżeczka dziecięce wraz z pościelą, krzesełko do karmienia oraz wanienkę.


Na posesji znajdują się dwie altany, hamaki, miejsce na ognisko, stół pingpongowy, siatka do badmintona/siatkówki, ścieżki leśne w prywatnym lesie, huśtawka nad stawem oraz grill. Dla dzieci czeka mini plac zabaw z huśtawkami, piaskownicą, zjeżdżalnią, a latem basenikiem do pływania, trampoliną. Na miejscu wypożyczyć także można rowery, aby urządzać sobie wycieczki po okolicy.


Właściciele posiadają 2 koty, psa (w zamkniętym wybiegu), kurnik i świeże eko-jajka od własnych kur zielononóżek. Istnieje możliwość zamówienia obiadów u gospodarzy.
Ponadto obiekt zapewnia bezpłatny parking pod zadaszoną wiatą oraz bezprzewodowy Internet.


Nocleg można wybrać w następujących apartamentach:- Apartament Młynarza usytuowany na 2 piętrze budynku, pomieści od 4 do 7 osób (pow. 57 mkw ), posiada przestrzeń wspólną z aneksem kuchennym, jadalnym oraz wypoczynkowym, sypialnię, wnękę z łóżkiem oraz łazienkę z prysznicem. Apartament posiada niezależne wejście.

 • Apartament przy Stawach usytuowany na 2 piętrze, przeznaczony od 2 do 4 osób (pow. 50 mkw), posiada sypialnię oraz otwartą przestrzeń z kuchnią, jadalnią i salonem z rozkładana sofą oraz łazienka z prysznicem. Apartament posiada niezależne wejście.
 • Apartament Parkowy usytuowany na parterze, przeznaczony od 2 do 4 osób (47 mkw), posiada sypialnię 2- osobową, kuchnię, salon z rozkładaną sofą, dodatkowy pokój z łóżkiem juniorskim (165 cm) oraz łazienkę z prysznicem.
 • Apartament pod Klonem dwupoziomowy apartament przeznaczony od 4 do 6 osób (pow. 71 mkw), posiada 2 sypialnie (jedna na antresoli), kuchnię połączoną z salonem, w którym znajduje się kominek, łazienkę z prysznicem.
 • Rezerwacja apartamentów tylko przezwww.airbnb.pl
  Dane teleadresowe:
  Gospodarstwo Agroturystyczne Uroczysko Połomja
  ul. Myszkowska 94, 42-310 Żarki.
  (Źródło: UMiG Żarki)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here