fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaWiadomościKłobuck„Bezpieczne ferie”. Rozmowy z dzielnicowym

„Bezpieczne ferie”. Rozmowy z dzielnicowym

 

W związku ze zbliżającymi się feriami dzielnicowy mł. asp. Sylwester Szlachcic wziął udział w zebraniu z rodzicami, które odbyło się w Zespole Szkół nr 1 w Krzepicach. Mundurowy mówił o zagrożeniach na jakie narażone są dzieci oraz udzielił kilku cennych wskazówek dotyczących bezpieczeństwa uczniów podczas zbliżających się ferii. W czasie krótkiej prelekcji dzielnicowy przypomniał, że jako policjant „pierwszego kontaktu”, zawsze służy pomocą zarówno uczniom, nauczycielom jak i wszystkim mieszkańcom.

Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Krzepicach mł.asp. Sylwester Szlachcic odwiedził Zespół Szkół nr 1 w Krzepicach gdzie odbywało się spotkanie z rodzicami. Zaproszenie policjanta związane było z ich służbą w ramach formuły „Dzielnicowi bliżej nas”. Podczas swojego wystąpienia mundurowy mówił o zagrożeniach na jakie narażone są dzieci podczas ferii.

Policjant zwrócił uwagę na zagrożenia płynące z niewłaściwego korzystania z Internetu oraz dawał wskazówki, które pomogą młodym ludziom uniknąć konfliktów z prawem. Tradycyjnie poprosił zebranych rodziców o nadzór nad aktywnością dzieci na różnych portalach społecznościowych i aukcyjnych.

Dzielnicowy przypomniał, że zawsze służy pomocą zarówno uczniom, nauczycielom jak i wszystkim mieszkańcom.

(red.)

fot. KPP Kłobuck

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -