fbpx
Strona głównaPolecaneBędzie miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla Gnaszyna-Kawodrzy. Masz uwagi? Zgłoś je

Będzie miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla Gnaszyna-Kawodrzy. Masz uwagi? Zgłoś je

Będzie miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla Gnaszyna-Kawodrzy. Uchwałę w tej sprawie podjęła Rada Miasta Częstochowy.

Uchwała dotyczy przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie ulic: Głównej, Tatrzańskiej i Warownej.

Zainteresowani mogą składać wnioski do tego planu w nieprzekraczalnym terminie do dnia 9 lipca.
Jak informuje samorząd częstochowski, wnioski należy przesłać do Urzędu Miasta Częstochowy w formie papierowej na adres: Urząd Miasta Częstochowy, ul. Śląska 11/13, 42-217 Częstochowa lub elektronicznej, w tym za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej na adres: [email protected] Formularz do wypełnienia zamieszczony jest na stronie internetowej Urzędu Miasta Częstochowy www.czestochowa.pl, w zakładce „Poradnik interesanta” – Planowanie przestrzenne – Wniosek do miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego składany po ogłoszeniu o przystąpieniu do sporządzenia planu.
Wniosek powinien zawierać nazwisko, imię albo nazwę oraz adres zamieszkania lub siedziby, przedmiot wniosku oraz oznaczenie nieruchomości, której dotyczy.

Szczegóły dotyczące uchwały znaleźć można tutaj:

https://bip.czestochowa.pl/uchwala/1169718/uchwala-nr-611-xliv-2021

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -