fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaDomInwestycjeBędą wspólnie cieszyć się z odnowionej ulicy

Będą wspólnie cieszyć się z odnowionej ulicy

W najbliższą sobotę, 20 lipca, odbędzie się w Żarkach piknik pod hasłem „Święto sąsiadów”. Na świeżym powietrzu świętować będą mieszkańcy domów znajdujących się przy ul. Topolowej. Okazją do wspólnej zabawy jest przeprowadzony w tym roku kapitalny remont znajdujących się tam bloków i rewitalizacja okolicy. Mieszkańcy Topowej będą się bawić w nowym, piękniejszym otoczeniu.

Będą wspólnie cieszyć się z odnowionej ulicy 1

Rewitalizacja przestrzeni miejskiej przy ul. Topolowej dotyczyła remontu budynków socjalnych i komunalnych – wyjaśnia Katarzyna Kulińska-Pluta. –  Projekt zakładał modernizację tych budynków: wymieniono dach, stolarkę okienną i drzwiową, instalacje zewnętrzne. Ocieplono również ściany. Teren wokół został na nowo  zagospodarowany.  Pojawiła się zieleń,  plac zabaw, boisko. Wytyczono również miejsca spotkań i rekreacji dla mieszkańców. Cały teren oświetlono i zamontowano monitoring. Jest więc co świętować.

Piknik sąsiedzki usytuowany będzie w okolicach numerów 1 i 3 przy ul. Topolowej. Wspólna zabawa lokatorów odbywać się będzie od godziny 16 do 19.

W programie m.in.: gry, zabawy i animacje dla dzieci i konkurencje sportowe.Imprezie towarzyszyć będą: wystawa zdjęć pt. „Topolowa przed i po” oraz poczęstunek: kawa, herbata, woda, ciasta, grill, wata cukrowa, popcorn. Przewidziano także zabawę przy muzyce.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -