fbpx
Strona głównaWiadomościW piątek przed częstochowską klubokawiarnią Alternatywa 21 odbędzie się wymiana książki

W piątek przed częstochowską klubokawiarnią Alternatywa 21 odbędzie się wymiana książki

23 kwietnia z okazji Światowego Dnia Książki klubokawiarnia Alternatywa 21 organizuje wymianę i kiermasz książki. Wydarzenie odbywać się będzie przed lokalem od godz. 10 do 18.

W piątek 23 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Książki. Do obchodów święta przyłącza się również częstochowska klubokawiarnia Alternatywa 21. Dodajmy, że lokal przy ul. Mielczarskiego 20 jest miejscem niezwykłym. Od grudnia 2016 r. z ogromnym powiedzeniem prowadzą go bowiem osoby z niepełnosprawnością intelektualną. Klubokawiarnia słynie nie tylko z doskonałej kuchni, ale licznych akcji kulturalnych i społecznych. Nic w tym dziwnego stoi za nią bowiem Spółdzielnia Socjalna Alternatywa 21 powołana do życia przez Fundację Oczami Brata.

Jak już pisaliśmy na naszym portalu, najnowszym pomysłem fundacji i Alternatywy 21 jest “Książka z dedykacją” (szczegóły TUTAJ). Częstochowianie zachęcani są do dzielenia się tomami, które są dla nich ważne, niosą inspirację, poruszają ciekawe tematy. Do klubokawiarni można przynosić nie tylko książki ważne i wyjątkowe, ale także te, które są nam już niepotrzebne, czy wręcz zalegają w naszych domowych biblioteczkach. Oczywiście muszą być one w dobrym stanie, żeby mogły posłużyć kolejnym czytelnikom. Przydadzą się one podczas wymian i kiermaszów książki.

W piątek przed częstochowską klubokawiarnią Alternatywa 21 odbędzie się wymiana książki 1
“Wymiana książki” (mat. Klubokawiarni Alternatywa 21)

Pierwsze wydarzenie z tego cyklu odbędzie się właśnie w piątek. Przed klubokawiarnią odbywać się będzie wymiana książki (połączona z kiermaszem).

-Przyjdź i wymień książkę, sztuka za sztukę – zachęca Alternatywa 21. – Jeśli nie masz egzemplarza na wymianę, a zainteresuje Cię więcej tytułów, możesz je zabrać wrzucając do puszki datek na rzecz Fundacji Oczami Brata – dodaje.

Więcej informacji na: www.facebook.com/SpoldzielniaAlternatywa21/

Zuzanna Suliga

Czytaj także: Światowy Dzień Książki. Spotkanie z częstochowską ilustratorką Anią Grzyb

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
deklaracja dotycząca źródła ciepła
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -