fbpx
Targi budowlane, wyposażenia wnętrz i nieruchomości Częstochowa
Strona głównaKultura i rozrywkaAleja Dobrego Smaku już od 26 maja w Częstochowie

Aleja Dobrego Smaku już od 26 maja w Częstochowie

XIII Festiwal Sztuki Kulinarnej „Aleja Dobrego Smaku” rozpocznie się w piątek, 26 maja. W programie znajdą się m.in. pokazy i warsztaty kulinarne.

Częstochowska Organizacja Turystyczna zaprasza na trzynastą edycję wyjątkowo smacznej imprezy. Trzydniowy Festiwal Sztuki Kulinarnej „Aleja Dobrego Smaku” rozpocznie się 26 maja o godz.11. Miejscem nie tylko kulinarnych atrakcji będzie II Al. NMP.

-Turystyka kulinarna to jeden z najważniejszych trendów ostatnich lat. Jest wiele strategii i działań, które sprawiają, że kierunki podróży są bardziej widoczne na radarze turystów poszukujących nowych smaków. Turyści kulinarni równie chętnie odwiedzają muzea dedykowane produktom lub potrawom będące źródłem wiedzy oraz niezwykłych doświadczeń, a także lokalne targi gastronomiczne – zaznacza organizator.

Aleja Dobrego Smaku już od 26 maja w Częstochowie 1
Aleja Dobrego Smaku

Do udziału w wydarzeniu zaproszono restauratorów, Koła Gospodyń Wiejskich, wystawców oferujących ekologiczną żywność i takie same produkty, przedstawicieli firm gastronomicznych, a także producentów i sprzedawców żywności i spożywczych produktów regionalnych. W programie zaplanowano m.in. pokazy kulinarne, degustacje dań i koncerty. Na terenie imprezy znajdzie się miejsce na strefę atrakcji i strefę Chill’u M&F Music and Food.

Każdego dnia organizowane też będą warsztaty kulinarne. Dodatkowo ciekawostką soboty (27 maja) będzie pokaz warzenia piwa, który z pewnością licznie przyciągnie zwiedzających. Wstęp na wydarzenie jest wolny. Szczegóły: www.czot.pl.

red., mat. CzOT

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -