fbpx

Siatkarze Exact Systems Norwid Częstochowa będą świętować w piątek z kibicami awans do Plus Ligi

Siatkarze Exact Systems Norwid zostali mistrzami Tauron 1 Ligi i wywalczyli awans do Plus Ligi. W piątek o godz. 18 w HSC przy ul. Żużlowej rozpocznie się feta z kibicami.

W poprzedni czwartek częstochowianie wygrali w Będzinie z MKS-em drugi mecz w finałowej rywalizacji i zapewnili sobie mistrzostwo Tauron 1 Ligi i awans do Plus Ligi. Z uwagi na fakt, że siatkarze wygrali awans na wyjeździe to działacze Exact Systems Norwid przygotowali dla kibiców fetę i spotkanie z siatkarzami. Zaplanowane jest w piątek o godz. 18 w HSC przy ul. Żużlowej.

O godz. 18 rozpocznie się spotkanie z siatkarzami. O godz. 18:10 planowana jest prezentacja pucharu oraz zawieszenie szarfy na podium w hali. O godz. 18:15 do kibiców przemówi kapitan zespołu Rafał Sobański. Następnie siatkarze rozegrają jednego seta z przedstawicielami Klubu Kibica KS Norwid Częstochowa. Po meczu będzie czas na zdjęcia z zawodnikami na tle pucharu. Następnie organizatorzy zaproszą wszystkich na mistrzowski tort. O godz. 19:30 planowane jest zakończenie fety.

AK, fot: JD

Siatkarze Exact Systems Norwid Częstochowa będą świętować w piątek z kibicami awans do Plus Ligi 2
Siatkarze Exact Systems Norwid Częstochowa będą świętować w piątek z kibicami awans do Plus Ligi 3