fbpx

W Częstochowie ruszyła „Poświąteczna zbiórka żywności”. Do pomocy namawia Fundacja Chrześcijańska „Adullam”

Fundacja Chrześcijańska „Adullam” ogłosiła „Poświąteczną zbiórkę żywności”. Darami można się dzielić do 8 kwietnia.

Tak, jak pisaliśmy na naszym portalu, w Sobotę Wielkanocną częstochowska Fundacja Chrześcijańska „Adullam” zorganizowała „Śniadanie Wielkanocne”. Pomoc skierowana była do 350 mieszkańców Częstochowy w wieku senioralnym, kobiet i mężczyzn, w tym osób samotnych, chorych, znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej i bytowej, niezaradnych życiowo i społecznie, bezdomnych i zagrożonych bezdomnością czy uzależnionych.

Po świętach fundacja zorganizowała kolejną akcję, dzięki której można pomóc najbardziej potrzebującym.

W Częstochowie ruszyła "Poświąteczna zbiórka żywności". Do pomocy namawia Fundacja Chrześcijańska "Adullam" 2
„Poświąteczna zbiórka żywności” (mat. Fundacja Chrześcijańska „Adullam”)

-Dość tradycyjnie, ale Święta Święta i po Świętach. Gdyby ktoś jeszcze chciał wesprzeć osoby potrzebujące, to zapraszamy do Poświątecznej Zbiórki Żywności. Jeżeli zostały Wam produkty, których już nie zjecie lub nie wykorzystacie, zachęcamy do przywiezienia ich do naszej Fundacji – pisze na swoim Facebooku Adullam.

„Poświąteczna zbiórka żywności” potrwa do czwartku 8 kwietnia. Dary można przywozić od godz. 8 do 16 do siedziby Fundacji przy ul. Krakowskiej 34.

Organizatorzy zachęcają do tego, żeby dzielić się m.in. pieczywem, ciastami, nabiałem, wędlinami, konserwami, warzywami, owocami, słodyczami, ryżem, makaronem, kaszą, cukrem, mąką, olejem, margaryną, sokami i innymi napojami.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 728 373 980. Więcej informacji o Fundacji Chrześcijańskiej „Adullam” na www.adullam.pl

Redakcja (mat. Fundacji Chrześcijańskiej Adullam)

“Nie wyrzucaj, oddaj!”. Fundacja Chrześcijańska Adullam organizuje zbiórkę odzieży